Jump to content

Odbijanje Testa na Drogu Kad nastupa Zastara


Robert B.

Preporučene objave

Dobar dan 

Nadam se da netko zna bolje ,naime 2019 proljece 4mj. Odbio sam test na drogu i dobio sam policijsko izvjesce o tome i mislim da je bila kazna5 ili  3tisuce kn. Medjutim nisam dobio nikakvu uplatnicu niti je men nitko kontaktirao vezano za to . Ja nezivim u HR ,medjutim ljetos je stigla posta da se podigne za mene ali moja majka nije mogla podici samo ja tako da nije nitko podigao to .Mene zanima nakon koliko nastupa zastara i od kada se racuna od dana pocinkenja ili drugacije? I jos da pitam dali oni mogu taj prekrsaj prebaciti u kazneno tj opcinski sud  jer koliko ja znam to je prekrsajni ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na tom izvijescu je pisala visina kazne 5 tisuca sta mi je policajac dao ,kazem posta je dosla ljetos ali niko nije mogao podici. Onda me kantaktirao covjek preko facebooka da je on policajac i da ima dovedbeni nalog sa opcinskog suda?? Da li to isto znaci da ce me na granici privesti u zatvor ? 

I dali mi svakako mozete reci kada idu zastare u oba slucaja?

I sta je meni sada ciniti ustvari a da me ne skidaju s granice kao kriminalca?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija