Jump to content

Ovrha na jedinu pokretninu


???

Preporučene objave

Pozdrav,danas sam dobila dopis da sam imala neplacenu parkirnu kartu iz 2019.godine.Ja nikad do sada nisam dobila nikakvu uplatnicu obavijest ili nesto vezano za tu parkirnu kartu.Da bi mi oni napisali da je sa kamatama dug 1 600 kn koju moram platiti u roku 2 tjedna jer su mi pokrenuli ovrhu na racun i na auto(jedina pokretnina koju imam u vlasnistvu)nemam ni nekretnine ni nista drugo na sebi.Kako da ja osporim tu ovrhu,buduci da do sada nisam nista dobila?I dal mi mogu uzeti auto koji vrijedi 50 000 kn zbog duga od 1 600 kn?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 minuta, ??? je napisao:

Pozdrav,danas sam dobila dopis da sam imala neplacenu parkirnu kartu iz 2019.godine.Ja nikad do sada nisam dobila nikakvu uplatnicu obavijest ili nesto vezano za tu parkirnu kartu.Da bi mi oni napisali da je sa kamatama dug 1 600 kn koju moram platiti u roku 2 tjedna jer su mi pokrenuli ovrhu na racun i na auto(jedina pokretnina koju imam u vlasnistvu)nemam ni nekretnine ni nista drugo na sebi.Kako da ja osporim tu ovrhu,buduci da do sada nisam nista dobila?I dal mi mogu uzeti auto koji vrijedi 50 000 kn zbog duga od 1 600 kn?Hvala

S tim da napomenem da je auto do nedavno bio u vlasnistvu Porshe leasinga i da sam ja položila vozački prije godinu dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija