Jump to content

Kupnja automobila ako sam pod ovrhom


Brother

Preporučene objave

Blokiran sam i pod ovrhom kao nazalost vecina,sad me zanimaju neke stvari...imam ovrha priko 10 godina koje se nisu ovrsile isto tako Matrix,prodaja duga drugim firmama itd,na FINI su mi kazali da to triba sada trazit kao jell se oporezilo da se moze skinit itd itd...posto ne zivim u HR vec niz godina,a zivim u 3 zemlji koja nije u EU tamo imam stalni boravak i odjavljen sam iz Hr sada me zanima zeli bih kupiti auto u HR (polovno) dali me mogu ovrsit?jel tamo mogu vozit jednu godinu i nakon toga moram prici granicu i takko jos jednu da mogu prebaciti tablice na tu zemlju e sada dali postoji mogucnost kada nakon jedne godine prijedem granicu da se pokrene neki postupak i da mi se zapljeni auto ?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , Brother je napisao:

i odjavljen sam iz Hr sada me zanima zeli bih kupiti auto u HR (polovno) dali me mogu ovrsit?jel tamo mogu vozit jednu godinu i nakon toga moram prici granicu i takko jos jednu da mogu prebaciti tablice na tu zemlju e sada dali postoji mogucnost kada nakon jedne godine prijedem granicu da se pokrene neki postupak i da mi se zapljeni auto ?

 

Odjavljen? Privremeno ili stalno?Osobna je poništena ili je strana adresa?Koju granicu misliš prijeći?Schengensku iz BiH,CG ili Srbije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija