Jump to content

Ovrha


branislav.t

Preporučene objave

Pozdrav

Zanima me imam dug prema pbz visa premium oko 32 000 kn bio bi i veci da ne placam koliko mogu sad ce mi bit 3 mj da nisam platio račun osim sto placam koliko mogu.

Kad ide ovrha imali smisla jos placat ako oni dadu odvjetničkom uredu mozda se nece poudarat dug pa cu baciti novac u zrak ili Ce oni i to vidjet da li da placam i dalje kako bi bila glavnica kod manja

Branimir 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Zanima me imam dug trenutno 25 tisuća kuna prema pbz viza premium kad dode do utuzenja pred ovrhu a meduvremenu sam nešto uplatio kome dostavit dokaz o uplati kako bi me se teretilo isključivo ono sto sam duzan jer vjerovatno se nece iznos poudarat od trenutka kad je odvjetnik imao spis te vadredno xdsto se uplatilo.

To bi mi bila jedina i prva ovrha drugih ovrha nemam.

Nadam se da mi nece na nekretninu stavit ovrhu

Hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , branislav.t je napisao:

utuzenja pred ovrhu a meduvremenu sam nešto uplatio kome dostavit dokaz o uplati kako bi me se teretilo isključivo ono sto sam duzan

Ne postoji utuženje pred ovrhu već bi trebali dobiti ovršni prijedlog od javnog bilježnika, pa tako da njemu povratno odgovarate s priloženim kopiranim dokazima o uplatama.

prije 4 sati , branislav.t je napisao:

Nadam se da mi nece na nekretninu stavit ovrhu

Neće. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija