Jump to content

FINA/EOS Matrix


Darko072

Preporučene objave

Poštovani. 

Imam zanimljivu situaciju za koju nisam uspio nigdje naći odgovor, pa molim pomoć.

Skraćena verzija; U 11-om mjesecu prošle godine sam deblokiram od strane FINA-e zbog duga prema banci koja je prodala dug EOS Matrixu. No medjutim, duga prema Matrixu još imam. Plaćam ga drito iz računovodstva svoje firme prilikom uplate plaće. Zvao sam dotične i rekli mi da je FINA svoje uzela, a ostalo plaćate nama, te ste s time i odblokirani. E sad, ja cekam da dodje 6. mjesec, jer moram biti odblokiran 6 mjeseci minimalno da mogu dobit kredit da zatvorim resto duga. Problem je u tome da meni u stavki na platnoj listi stoji redak OVRHA xxx eura. Navodno nije po PS-u to mjenjati u nesto tipa RATA 3/6 i sl.. Jel to i koliko utječe na kredibilitet danas-sutra i dali je poslodavac u prekršaju ako izmjeni tu stavku? Jel ja sad uopće imam ovrhu? Imam još pitanja boli glava, al ajmo krenut od negdje. Nisu neke velike pare u pitanju, ali htio bi znati na čemu sam. 
Oprostite na podužem problemu i hvala unaprijed na sugestijama.

Lp.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija