Jump to content

Pitanje o povratu nacionalizirane imovine


..vaga..

Preporučene objave

Koliko je kompleksan povrat nacionalizirane imovine ?
Da li je moguće da se sudskom uredbom zabrane zabilježbe na česticama na kojima je pokrenuta tužba za povrat imovine i koji bi bio razlog tome ?
Ako nije sudski tko ima ovlasti za takav posao, što je razlog i kakav je pravni lijek protiv takvih manipulacija ?
Da li je u našoj državi u kojoj imam najviše prava pravno moguće da mi se u više navrata mijenjaju podatci na zemljišniku i katastru, da mi se dokumenti pojavljuju i nestaju iz mojeg doma, automobila ?
 

uređeno: od ..vaga..
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 18. 04. 2023. u 16:03, ..vaga.. je napisao:

Koliko je kompleksan povrat nacionalizirane imovine ?

Kompleksan kao i bilo koji drugi pravni postupak, tj. trebao bi ti odvjetnik koji se time bavi kako bi adekvatno vodio postupak.

  

Dana 18. 04. 2023. u 16:03, ..vaga.. je napisao:

Da li je moguće da se sudskom uredbom zabrane zabilježbe na česticama na kojima je pokrenuta tužba za povrat imovine i koji bi bio razlog tome ?

Nije, zabilježbe se pišu redoslijedom kakvim dolaze, tako da jedna ne smeta drugoj.

  

Dana 18. 04. 2023. u 16:03, ..vaga.. je napisao:

Da li je u našoj državi u kojoj imam najviše prava pravno moguće da mi se u više navrata mijenjaju podatci na zemljišniku i katastru, da mi se dokumenti pojavljuju i nestaju iz mojeg doma, automobila ?

Podaci se mijenjaju sukladno sudskim i drugim odlukama, a dokumenti se ne pojavljuju i ne nestaju sami od sebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija