Jump to content

Rok za prijavu na natječaj Paket24


FilipBr

Preporučene objave

Pozdrav,

Danas 21.4. bio je zadnji dan za prijavu na natječaj poštom. Nisam mogao otići do poštanskog ureda, ali sam naručio preuzimanje pošiljke putem poštanske usluge Paket24. 

Nalog je zaprimljen i dobio sam broj za praćenje.

Iako sam tražio preuzimanje pošiljke danas to se nije dogodilo i pretpostavljam da će to biti sutra (subota) ili u ponedjeljak.

Status pošiljke je:

21. travanj 2023.

Pošiljatelj je unio podatke, pošiljka još nije predana Hrvatskoj pošti

 

Zanima me da li se ova pošiljka, ako bude preuzeta 22. ili 24. travnja smatra da je poslana u roku iako je rok istekao 21. travnja?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , tsontrmseb je napisao:

Trebali ste poslati postom preporuceno jer se u tom slucaju dan predaje posti smatra danom predaje adresatu. U slucaju obicne posiljke, dostava se smatra obavljenom tek po fizickom prijmu posiljke od strane primatelja.

 

Preporučeno ili obično dan slanja i postupanja u roku je dan predaje pismena pošti neovisno kada će primatelj primiti pismeno.

Dana 21. 04. 2023. u 22:10, FilipBr je napisao:

Zanima me da li se ova pošiljka, ako bude preuzeta 22. ili 24. travnja smatra da je poslana u roku iako je rok istekao 21. travnja?

Trebalo bi se smatrati da je u roku, ako pošta kao datum zaprimnja otisne datum kad je zaprimila Vašu narudžbu. Ne vidim razlog zašto ne bi otisnuli taj datum kao datum zaprimanja, a datum preuzimanja je nešto sasvim drugo i nije bitan za računanje rokova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija