Jump to content

Radno vrijeme i putovanje na posao


Maca22

Preporučene objave

Pozdrav,

Molim Vas informacije vezane za sljedeće, imam ugovor za voditelja maloprije u jednom trgovačkom lancu sa opisom radnog mjesta u nekoliko hrvatskih gradova i po potrebi u cijeloj Hrvatskoj po nalogu poslodavca i potrebi posla. Posao zahtijeva da se radne jedinice po Hrvatskoj obilaze nekoliko puta tjedno. Konkretno radi se o putu od 2.5-3 sata u jednome smjeru što bi značilo da je dnevno potrebno putovati do 6 sati i zatim odraditi dnevnu satnicu od 8 sati, ukupno 14 sati biti u službi firme i tako nekoliko puta tjedno. Druga stvar je da poslovne jedinice počinju sa radom od 8 sati ujutro što znači da sam i ja aktivna te cijelo vrijeme dok sam na tome putu obavljam telefonske razgovore i odgovaram na mailove tj. aktivno radim. Za sva ova putovanja ispitujemo putne naloge te nam je prezentirano da se ne radi o službenom putu budući da nam je ugovorom radno mjesto cijela Hrvatska. Zanima me zbog specifičnosti radnog mjesta da li u ovome slučaju se putovanje do jedne od radnih jedinica može računati u radno vrijeme??? Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija