Jump to content

Svea Ekonomi i Sia dep


Buba15

Preporučene objave

Poštovani,molim za pomoć ako se netko razumije.Može li vjerodostojna isprava biti izvadak iz poslovnih knjiga?Dobila sam obavijest da su kupili dug od feratuma zajedno s Sia depom cesijom,međutim kad sam dobila prijedlog za ovrhu,samo izvadak iz poslovnih knjiga priložen,nema nikakvih ugovora o prijenosu duga.Imam 8dana za žalbu nakon toga će biti ovrha pravomoćna.Šta mi je činiti ,nebi htjela da me na neki način zeznu i prevare. Mogu li se žaliti na to da nisu priložili ugovor o otkupljenoj cesiji?Nisu priložili na prijedlogu za ovrhu da su otkupili moj dug osim ovog izvadka

upravo sad, Buba15 je napisao:

Poštovani,molim za pomoć ako se netko razumije.Može li vjerodostojna isprava biti izvadak iz poslovnih knjiga?Dobila sam obavijest da su kupili dug od feratuma zajedno s Sia depom cesijom,međutim kad sam dobila prijedlog za ovrhu,samo izvadak iz poslovnih knjiga priložen,nema nikakvih ugovora o prijenosu duga.Imam 8dana za žalbu nakon toga će biti ovrha pravomoćna.Šta mi je činiti ,nebi htjela da me na neki način zeznu i prevare. Mogu li se žaliti na to da nisu priložili ugovor o otkupljenoj cesiji?Nisu priložili na prijedlogu za ovrhu da su otkupili moj dug osim ovog izvadka

 

IMG_20230502_123338.jpg

IMG_20230502_130146.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Buba15 je napisao:

Može li vjerodostojna isprava biti izvadak iz poslovnih knjiga?

Da.

prije 1 sat, Buba15 je napisao:

Dobila sam obavijest da su kupili dug od feratuma zajedno s Sia depom cesijom,međutim kad sam dobila prijedlog za ovrhu,samo izvadak iz poslovnih knjiga priložen,nema nikakvih ugovora o prijenosu duga

To ne znači da dokaz o ustupu ne prileži u spisu. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 minuta, Buba14 je napisao:

Znači ne isplati mi se žaliti na to?

Da, ali samo ako utvrdite po uvidu u spis da žalba ima osnovu.

prije 10 minuta, Buba14 je napisao:

Mislila sam iskoristiti neku njihovu grešku.

Ako žalbu uložite bez osnove izlažete se dodatnim troškovima postupka, što sudskim, a što i protivne strane. Tako da ne treba ulagati žalbu, ako nemate osnove za podnošenje iste.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija