Jump to content

Dopis inkasatora


gmilcic

Preporučene objave

Lijep pozdrav! 

Imam pitanje pa ako može pomoć! Radi se o tome da smo iznajmili stan, podstanari prijavljeni,porez se plaća,međutim susjeda koja se nalazi ispod stana non stop prijavljuje podstanare policiji,da bi danas dobili dopis od odvjetnika kojeg je inkasator opunomoćio da se traži da vlasnik stana bude izvlašten iz zajednice? Iskreno,nama nije ništa jasno?  Da li nam možete pomoći kuda i kako dalje? 

prije 1 minutu, gmilcic je napisao:

Lijep pozdrav! 

Imam pitanje pa ako može pomoć! Radi se o tome da smo iznajmili stan, podstanari prijavljeni,porez se plaća,međutim susjeda koja se nalazi ispod stana non stop prijavljuje podstanare policiji,da bi danas dobili dopis od odvjetnika kojeg je inkasator opunomoćio da se traži da vlasnik stana bude izvlašten iz zajednice? Iskreno,nama nije ništa jasno?  Da li nam možete pomoći kuda i kako dalje? 

I da napomenem da je dotična gospođa susjeda maltretirala lupanjem po radijatorima,dolascima na vrata i dok smo mi kao vlasnici boravili u stanu.Navodno da je 2/3 stanara podpisalo peticiju za isključenje vlasnika stana?A u našoj zgradi su skoro svi podstanari osim nas par starosjedioca!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija