Jump to content

Prijava prebivališta na vlastitoj nekretnini


omicito

Preporučene objave

Po prvi put prijavljujem prebivalište na vlastitoj nekretnini, sa suprugom sam kupio stan. Imam ovjeren kupoprodajni ugovor i ovjerenu tabularnu izjavu, predao sam to javnom bilježniku radi uknjižbe vlasništva.

Uzeo sam termin u policiji radi prijave prebivališta, no ne znam hoću li imati spreman vlasnički list na naša imena do tada. Što mi u policiji treba kao dokaz da smo suvlasnici, treba li baš vlasnički list ili bi kupoprodajni u kombinaciji s tabularnom bio dovoljan?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , omicito je napisao:

Što mi u policiji treba kao dokaz da smo suvlasnici, treba li baš vlasnički list ili bi kupoprodajni u kombinaciji s tabularnom bio dovoljan?

U pravilu je dovoljan kupoprodajni ugovor, a možete ponijeti i potvrdu od JB da je sve predano za uknjižbu vlasništva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo i povratna informacija ako nekome bude trebalo, ponio sam ovjereni kupoprodajni ugovor, ovjerenu tabularnu izjavu i potvrdu od jb da je predano na uknjižbu. Službenica u policiji je samo pitala tko je vlasnik, pogledala na djelić sekunde kupoprodajni ugovor, vratila ga i to je to, sve je riješeno :)

uređeno: od omicito
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija