Jump to content

Opet banka


anonimno

Preporučene objave

Poštovani, prvo pozdrav svima. Zanima me sljedeče. Prošle godine mi je došlo sudsko rješenje kojom banka sjeda na moju plaču zbog toga što sam jamac u neotplačenom kreditu, problem je u tome što je u tom riješenju postojala mogučnost žalbe koju sam iskoristio, nakon šest mjeseci banka je počela skidati od plače bez da me obavjestila dali usvaja ili odbacuje žalbu. Zanima me dali je to protuustavno. Nadalje ni za prošlu kao ni za tekuču godinu nisu mi dali nikakav pisani izvještaj o naplati trađbine. Jasno mi je da nemam pravo izvlačenja is potpisanih obaveza i da banka ima pravo, ali neke zakonske odredbe mora i ona poštovati a smatram da gore navedenim ona upravo krši zakonske odredbe, jer smatram da imam pravo dobiti izvod iz banke za svaku transakciju koja se provede kao i obavjest o prihvačanju ili odbijanju žalbe na sudu. Dali se mogu kome obratiti za pomoč osim odvjetnicima, nekakvoj udruzi za zaštitu potrošača ili sličnoj ustanovi. Lijep pozdrav svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija