Jump to content

Narodna zaštita - nemoguća misija


Dodadi

Preporučene objave

Ako netko još pokušava riješiti svoj problem s vremenom provedenim u Narodnoj zaštiti samo da Vam ukratko objasnim što Vas čeka!!! Počnite odmah pisati tužbu za Upravni sud!!! Zbilja ne znam za što ljudi u Uredima za obranu i dr. sličnim institucijama dobivaju svoje plaće. Možete biti 100% u pravu, možete imati neoborive dokaze da ste bili bili u Narodnoj zaštiti, ali to je kao da borite s vjetrenjačama, ono samo pišu odbijenice i što je najgore uopće ne čitaju što vi tražite. Odbiju Vas s obrazloženjem za nešto što vi uopće ne tražite, ali nije im bitno, glavno da Vas odbiju. Zbilja nešto prestrašno. Meni uglavnom fali nekoliko dana za status dragovoljca, ali kako sam od prvog dana u Narodnoj zaštiti pomislim ma nema problema to ću lako riješiti, ionako sam iz Zaštite otišao u jedinice MUP-a. Možeš mislit!!! Prvo me nema uopće na spisku, tražim da me upišu, a oni odbiju jer po njima to mi ionako ne treba, onda se žalim i navodim da mi treba kao bih s danima u MUP-u imao status dragovoljca, ali onda počinju pisati takve gluposti da mi se neda objašnjavati. Ukratko, tko je u sličnoj situaciji, papire pod ruku i na Upravni sud. Ako Vam je ostalo još volje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To me nekako ne čudi..... Nažalost, puno vremena je prošlo i prevelika averzija je razvijena prema braniteljima i invalidima na svim instancama..... Smatra nas se za tamo neke koji stalno nešto traže i hoće.....

 

A mislim da će nakon što prođu izbori biti još i gore. Samo se nadam da će nakon izbora vlast, ma koja bila, bar stečena prava ostaviti na miru, premda se nikad ne zna....

 

Iako bi prava branitelja i invalida trebala biti zauvijek i nedodirljiva, na kraju se bojim da će ispasti kao i sve drugo u ovoj državi - ko je jamio, jamio je...

 

nažalost.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija