Jump to content

Popravni ispit 28. 04. 2007.


anonimno

Preporučene objave

Bilo bi neistinito kada bih ti rekla da je lako, s tim da sam se pripremala više od dva mjeseca čak i 3 mjeseca s prekidima jer sam u radnom odnosu a i inače imam obaveza, trebaš se dobro pripremiti opći dio je ogroman i velika je to količina Zakona a o posebnom djelu za zemljišnu knjigu da i ne pričam to se tek moraš posebno pripremiti to su najjači ispitivači i najzahtjevniji. Govorim iz vlastitog iskustva, prije je državni ispit možda bio kikiriki ali danas nije jer se od državnih službenika sve više traži a tako i za sve ostale zaposlenike, bez obzira gdje su ljudi zaposleni, takvo je vrijeme došlo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

molim te ja idem na ispit za zk.refrenta i to popravni zadnji put mi je bilo užasno postavila mi je jedno pitanje i bacila me, nisam uopće bila svjesna zašto, i još uvije ne znam jer mislim da sam u redu odgovorila na pitanje, od nas 20-tak samo je 2 prošlo, tako da je meni bilo grozno i sad u strahu idem opet, jer ako mi tako bude djabe mi sve učenje a stvarno se trudim i učim kao što sam učila i i zadnji put, kako su iskustva s popravnim, bude li ista ispitivačica ili postoji netko drugi jer ove gospođe me stvarno strah

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija