Jump to content

MORH- otkazi - natječaji


anonimno

Preporučene objave

Prijeti mi se da ću ukoliko ne potpišem ugovor o radu za novoosnovanu firmu "Pleter-usluge" d.O.o. dobiti raskid radnog odnosa sa MORH-om. U isto vrijeme Morh objavljuje natječaje za prijem u službu za koje zadovoljavam sve uvjete osim godina života. U natječaju se traži do 22 ili 25 godina. Ima li pravo MORH otpustiti mene od 37 godina i 16 godina radnog staža kod istog, a istovremeno objaviti natječaj i tražiti radnike od 22 ili 25 godina?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitanje je dal je natječaj za DVO ili za državne službenike ili namještenike u MORH - u. A što se tiče pletera to je privatna a ne državna firma i kristalno je jasno da se privatnici nikako ne odnose prema radnicima. To više nije uzgon i ne spada pod MORH. Ja bih prijavio u inpektorat pa neka oni rade dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala CHRVOJE!

Na mene se vrši pritisak da izađem iz sustava MORH-a uz sporazumni raskid ugovora i da potpišem za "Pleter.." gdje mi se garantiraju prava 2 godine. Ugovor o radu sam dobio na potpis nudi mi se posao niže složenosti poslova, uz zadržavanje plaće.

Ne želim popisati sporazumni raskid i Ugovor o radu sa Pleterom, te mi u tom slučaju MORH daje otkaz. Mislim da mi MORH ne može dati otkaz s obzirom na slijedeće:

- Morh konstantno objavljuje natječaje za prijem iz civilstva (dvo, služb. ili namještenici) gdje traži ljude od 22 ili 25 godina čime krši Zakon o radu članak 2 (Zabrana nejednakog postupanja) na temelju dobi života.

- Krši članak 106 stavak 2 ZOR- (poslovno uvjetovani otkaz dopušten je samo ako poslodavac ne može zaposliti zaposlenika na nekim drugim poslovima)

- Reorganizacija unutar MORH-a ili OSRH nije napravljena čime se krši članak 106 stavak 3 ZOR ( poslodavac mora voditi računa o trajanju radnog odnosa) . Napominjem da sam u sustavu Morh-a od rujna 1991, uz najbolje ocjene o radu.

-Krši članak 106 stavak 4 ( Poslovno uvjetovani otkaz dopušten je samo ako poslodavac ne može obrazovati ili osposobiti zaposlenika za rad na nekim drugim poslovima...)

Jesam li u pravu?

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

PA vi nemate nikakve garancije, jednom kad potpišete sporazumni raskid ugovora gotovo je ne moraju vam ni dati drugi ugovor.To se obično radi tako da dobijete otkaz ugovora o radu uz ponudu sklapanja novog ugovora u radu te tek onda ako odbijete sklopiti novi ugovor otkaz stupa na snagu. Ovako vi sporazumno otkazujete i nikome ništa godišnji otpremnina i sl. su onda drugaćiji. DAlje nitko vam nemože zabraniti prijavu na natječaj dalje 6 mjeseci nakon što ste dobili otkaz nemogu uzimati drugoga radnika odnosno moraju ukinuti to radno mjesto. Treće limit s godinama ne vidim kako mogu nametnuti ukoliko za to radno mjesto nije sistematizirana nekakva fizička sposobnost koju samo imaju ljudi od 22-37 godina, povrijeđeno je vaše ustavno pravo na jednakost svih građana. Koliko vidim neko vas siluje i želi prevariti, izborna je godina lijepo u medije pa neka se misle.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto je pleter firma koja nije u sustavu MORH - a zato MORH nudi sporazumni raskid ugovora. Ukoliko zaposlenik u MORH -u ostaje bez radnog mjesta stavlja ga se na raspolaganje i na raspolaganju može biti 6 mjeseci. Ako mu se ne nađe radno mjesto unutar tih 6 mjeseci onda dobiva otkaz. Kod vas je situacija malo drugačija jer vaše mjesto u MORH - u više NE POSTOJI iz tog razloga što je PLETER privatna tvrtka i nema nikakve veze sa MORH - om, a UZGON više ne postoji. Jedina obaveza PLETERA je da preuzme zaposlenike koji su radili u UZGONU i zbog toga vam MORH nudi sporazumni raskid. Što se tiče reorganizacije i ustroja u MORH - to je napravljeno i točno se zna ko gdje spada, jedino još nisu dostavljena postavljenja ljudima ( znači da se točno zna tko ostaje a tko ne a to ovisi o radnom mjestu na kojem su radili po starom ustroju, a mnoga su se mjesta ugasila).

Znači vi po starom postavljenju imate rješenje na radno mjesto u UZGON - u koji više ne postoji. Prema tome ako se ugasila firma ili ju je preuzeo netko drugi onda je taj netko tko je preuzeo firmu dužan zbrinuti ljude koji su radili u njoj. Razmislite malo o tome. :sad:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni je poslodavac MORH. UZGON je samo jedna cjelina MORH-a.

Analogiju pronalazim sa Tvornicom duhana Zagreb, gdje je radnicima ponuđen rad u Rovinju, a tko nije to prihvatio slijedi otpremnina i otkaz. Očekujem od MORH-a isto ili slično.

MORH je poslodavac nekoliko tisuća ljudi gdje svakodnevno netko odlazi iz sustava ( Mirovina, osobno uvjetovani otkaz itd) , te se MORH ne može izvlačiti na činjenicu da nema radnih mjesta. MORH otvoreno govori da godišnje sustav napusti nekoliko stotina ili tisuću ljudi, ali po mom saznanju nitko bez osobnog pristanka.

A što se tiče Pletera , to je firma koja preuzima samo radnike, objekti i nepokretna imovina je i dalje u vlasništvu MORH-a odnosno RH, a pokretna imovina se daje samo na uporabu Pleteru.

Nakon nekog vremena kada MORH ili Vlada RH odluči, objekti se predaju trećoj osobi (Gradu, Županiji…) ispražnjenu od radnika u roku od 60 dana ( po Ugovoru o preuzimanju).

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

UZGON više ne postoji i nemojmo se više opterećivati s njim.

ČINJENICA je da ako ne potpišete sporazumni raskid MORH će vas staviti na raspolaganje i nakon 6 mjeseci dobit ćete otkaz, a ako potpišete sporazumni raskid, a zatim i ugovor sa pleterom osigurani ste daljnje 2 godine. TO SU ČINJENICE. Prema tome razmotrite u kakvoj se situaciji nalazite pa ćete vidjeti da je to tako. Usput i ja radim u MORH - u i znam da vam nije lako,ali znam i da ako ne postupite ovako kako vam kažem slijedi vam otkaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

mislim da je ovdje jedino rješenje pravdu potražiti na sudu. Mnogo je nezakonitih postupanja MORH-a. Pogledajte stranicu Sindikata državnih i lokalnih službenika i namještenika. www.sdlsn.hr. Ovo je ipak previše.Čistačica ili bilo tko drugi, nije bitno. Neka Vas MORH osposobi za nešto drugo, ima novaca. To je i dužnost poslodavca kod poslovno uvjetovanog otkaza , ako u ovom slučaju toga ima. Samo naprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija