Jump to content

Ozlijeđeni


anonimno

Preporučene objave

VOZIOM SAM MOTOR GLAVNOM PROMETNICOM I VOZAČ AUTOMOBILA IZAŠAO JE IZ SPOREDNE CESTE NA GLAVNU ISPRED MENE.ZAKOČIO SAM ,PAO TE SLOMIO RUKU I NATUKO CJELU DESNU STRANU TJELA.HITNA JE DOŠLA PO MENE A POLICIJA JE OBAVILA SVOJ OČEVID I DOŠLA U HITNU PO MOJ ALKOTEST.PRI NESREČI SAM STUKAO MOTOR A AUTO NIŠTA OSIM MALO S RUKOM I GLAVOM.ALKOTEST OBA DVOJICI 0.0.ŠTA MI JE SAD ČINITI?SAD SAM IZAŠAO IZ BOLNICE.DALI ZVAT OSIGURANJE MOJE ILI NJEGOVO ZA PROCIJENU ŠTETE?POMOČ

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Morate ići na njegovo osiguranje prijaviti štetu na motoru.

Nakon završenog liječenje tražiti naknadu od njegovog osiguranja za ozljede, pretrpljeni strah, izgubljenu zaradu itd. Najprije idite s nagodbom aako pretpostavljate visinu naknade. Ako osiguranje ne želi ispatiti taj iznos angažirajte odvjetnika.

Prijaviti ozljedu na svim policma koje imate (vozač na motru, kolektivno osiguranje, životno osiguranje, kartice: Amex, Visa, Diners, ECMC)??!!

Odmah prijavite ozljede na svim mjestima koje sam navela jer liječenje može duže potrajati pa ćete nalaze priložiti po završetku liječenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija