Jump to content

Autotrka u Čakovcu


Staky

Preporučene objave

Pomozite molim Vas!

u subotu ujutro vozio se rely u Međimurju i moj šogor je bio tamo na osiguranju trke.

Uredno parkiran iza rampe, zajedno sa policijskim autom. U jednom momentu, natjecatelj je izletio sa ceste i ravno u šogorovu škodu i policijski auto.

E, sad trebam nekoga da mi kaže što dalje.

Bio je tamo zapisnik, auto su došlepali u Zg ovlaštenom servisu. I sad kuda i kako dalje. Tko plača te troškove, kuda se okrenuti? Šogor ima sva moguča osiguranja tu nema problema.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najvjerojatnije će ti svi troškovi biti plaćeni preko police osiguranja koju je sklopio ako se ne varam:

 

Auto Klub Delta, Trg kralja Petra Krešimira IV 14, HR-10000 Zagreb - Telefon: +385 1 46 11 850, 46 17 892 Faks: +385 1 46 11 850

 

eto ti svi podaci pa ih pitaj.

 

Inače btw postoji snimak tog izlijetanja (privatni doduše) na kojem se vidi sve što si ovdje opisao i zbog čega si nesretan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rubens! Stvarno postoji snimak? Nema veze ako znas ko ima, moooolim te reci mi da ga kontaktiram. Ja idem šogora odmah zvati da mu kažem. usput, ako ne ovdje onda me na privatnoj poruci napiši koliko traži čovijek za nju i sve drugo.

 

Ijaoooo hvala ti puno, puno ti hvala to mi je važno.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma važno ti je quratz...

 

Nikakve digitalne uratke sudovi ne prihvaćaju napose ne one privatne.

 

I kaj ti znači to:

...usput, ako ne ovdje onda me na privatnoj poruci napiši koliko traži čovijek za nju i sve drugo.

 

 

Koji jadni narod, ono, sve je na prodaju, ergo sve je na kupnju, permisivnost do kraja.

 

Samo ti fino preko odvjetnika i policije priljepi tužbu i par prijava za neosiguranje utrke.

 

A onda se strpi par godina do ovrhe.

 

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajde anonimno ne seri (kakaj)

 

Kao prvo trka je bila jaaaako dobro osigurana (mislim na policu osiguranja) i čovjek neći imati nikakvih problema oko otklona štete i to mirnim putem, a u događaju je oštećeno i vozlo mupa, tak da je sve to dobro i za ovog drugog oštećenog (zapisnik i tako to)

 

Nadalje, sutra ću najvjerojatnije imati tu snimku na DVD i nemam istu ni najmanju namjeru prodavati ili sugerirati nekome da ju koristi u postupku nadoknade štete, već ono kao fora da mu ostane za neko vrijeme, za obiteljski album.

 

Kužiš anonimno?

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kroki, samo da te podsjetim na tvoj post od 6. studenog lani.

 

Sretno i tebi.

 

 

Poštovani,

 

danom 06. studenog 2006.g. moje članstvo na ovom portalu prestaje trajno.

 

Osobni razlozi rezultat su takve odluke i zaključak da se don Kihotovsko djelovanje u modernom svijetu ne isplati, što konačno u cijelosti i prihvaćam. Na početku sam bio kreten, u sredini budala a na kraju sam postao trgovac.

 

Shodno tome, zahvaljujem Vam na svim Vašim odgovorima i komentarima.

 

S poštovanjem i sretno,

 

Kroki

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidi deckic,

 

ne znam da li si imao traumaticno djetinjstvo ili si pretrpio tezak udarac u glavu, ali s tvojim mentalnim zdravljem nesto jako ne valja.

 

Ucini sebi uslugu pa se javi u najblizi centar za krizna psihicka stanja i zamoli doktora da ti promjeni terapiju jer ova ne daje rezultata.

 

Bas mi je drago da ti nismo obrisali objave, IP i nick, pa pozivam osobu koja je trazila tvoje podatke radi podizanja kaznene prijave i pokretanja gradj. parnice protiv tebe, da nam se ponovno javi pa cemo drage volje preksiti pravilo da ne dajemo podatke o korisnicima. Mada bi bilo zgodnije da imas tri ciste (kako volis stenjati nad pravdom i pravom) i da si malo muskarac pa se potpises ispod svojih izjava.

 

I da ti na kraju tvoj zivljenja na legalisu ispunimo zadnju zelju. Baniran si. Sad idi negdje drugdje poticati na pocinjenje KD. Mada cisto sumnjam da ima ljudi koji bi te slusali duze od 53 sekunde.

 

Jako nam te zao i molit cemo se i za tebe i za tvoje zdravlje. Zelimo ti uspjesno lijecenje.

 

Urednistvo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija