Jump to content

Molim vas za savjet!


TP

Preporučene objave

Znam da ovdje ima ljudi s puno više iskustva od mene pa se nadam nekom pametnom savjetu! Naime trenutno studiram,nekakvo vrijeme studija će biti oko 7 godina ali ne zato što mi ne ide nego sam paralelno odslužio vojsku a sad radim... inače ispite položim uglavnom iz prve ili druge!

E sad,imam već mjesto gdje mogu odraditi staž,čovjek je skroz ok i uspješan je odvjetnik! Ali kako su mi na faksu većina predmeta nezanimljivi i naučim ih tek da se rješim ne znam da li je onda to za mene a i strah me da nikad neću položit pravosudni! :-( Inače volim radit,nije mi ništa teško...što mislite jel mi pametnije u odvjetništvo ili nekakvo birokratsko mjesto u gospodarstvu?

p.s. oprostite ako sam koga zagnjavio s ovom svojom pričom!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako ne probaš nećeš ni znati.

Što se triče pravosudsnog nije tako strasno , ima jako puno za naučiti, ali i to je za ljude, može se.

Međutim, ako već sad sumnjaš u svoju zainteresiranost, onda je pravo pitanje da li da nastavim sa pravom ili ne, jer ni u privredi nije nista puno lakse , a birokracija je samo dosadnija i suhoparnija od odvjetništva jer u pravilu nije raznovrsna u pogledu pravnih poslova i postupaka.

Pa ti sad vidi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala! Pogotovo što si jedini odgovorio! A moram nastavit s pravom,predaleko sam došao a i nije mi baš da cijeli život skladištarim kao sad! Samo eto bar sad je na faksu jedino važno bubetanje,bez imalo kreativnosti,ono nije bitno jel kužiš što pričaš važno je da pričaš točno ali baš točno onako kako u knjizi piše,ne daj Bog neke svoje dodane riječi! To malo ruši voljni momenat ali kako čujem ljudi koji su kod odvjetnika ili na sudu su načelno ipak zadovoljni! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija