Jump to content

Upravna znanost- Ri


anni

Preporučene objave

Molim da mi se javi netko tko je u posljednje vrijeme bio na ispitu iz upravne znanosti u rijeci! Trebam savjet, kako je spremio taj ispit jer muku mučim s tim već duuugo vremena!!

Postoje li neka pitanja za ispit, kakva su bila na prošlim rokovima i sl.?

Navodno da je dobro ići taj ispit polagati na predroku, ide li tko?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

O Robertu Blaževiću se već pisao prošle godine. Jako pošten profesor, što znači da samo znanje prolazi i za to znanje ide i dobra ocjena. Osobno sam ispit položila iz prvog puta, ali nakon skoro 4 mjeseca učenja po 6 sati svaki dan. Jedan od rijetkih profesora koji cijeni kad student skuži bit. Ako su ti na pismenom odgovori jedna rečenica, ali ako si uhvatila BIT dobijaš bodove. Na usmenom, nisam u startu znala prvo pitanje,i rekla sam neznam,bez muljanja, pa mi je postavio drugo i sve je krenulo.Dakle, nije odmah eliminacija nego da šansu.

Mogu reći da jedino s tim ispitom nisam imala apsolutno nikakvih problema, dok kad se npr.sjetim onog iz nacije....ah!

Zaključak: sjest i naučit SVE.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

haj.ja sam bila seminarist kod blaževića.krv mi je popio! on je mene vraćao više od mjesec dana, svaki tjedan iznova zbog fus nota a tu i tamo zbog kojeg zareza.zvuči nevjerovatno, ali on svaki rad čita od riječi do riječi svaki put.mi samo se nakraju posvađali jer mi je pukao film (svaki tjedan zbog seminara 200km) i bila sam užasno nervozna i napeta kako će se taj "incident" odrazit na ispit. za ispit sam učila ko manijak i iz prvog puta prošla!je da sam stvarno učila, no nikad neznaš di ćeš zaštekat. skužila sam da on traži komunikaciju i stav. da, u radnji moraš jednu stranu posvetit svom mišljenu o temi(materiji koju si obrađivao).

možda je u mom slučaju seminar bio plus.....

pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija