Jump to content

radnici na crno


anonimno

Preporučene objave

rade spavaju gdje rade iz bosne radna snaga radi kucu za bosanca žbukaju i sve ostalo kad se preveze policija kroz selo nestanu uvidu magle na sve strane znaci da baš nisu ćisti ali niko nista ne poduzima vec drugu godinu tako nigdje nisu prijavljeni jer sam pitao kolegu policajca niko nezna za njih to mi se cini da ako nekog opljackaju ili sto naprave nikom nista sto poduzet hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani , nelegalna ekonomija, siva ekonomija, rad na crno, kojim god imenom nazvali taj neslužbeni dio ekonomije najčešći je u građevinarstvu .

 

Inspekcija rada za radne odnose i gospodarska inspekcija će riješiti Vaš problem .

 

Evo i popis ureda Državnog inspektorata prema Područnim jedinicama :

 

PJ Zagreb

Prilaz Ivana Visine 1-3

tel. 01/2333777

 

PJ Rijeka

Osječka 50

tel. 051/500-647

 

PJ Split

Put Brodarice 6

tel. 021/407-360

 

PJ Osijek

Šetalište kardinala Franje Šepera 1d

031/250-600

 

PJ Varaždin

Stanka Vraza 4

tel. 042/301-700

telefax: 042/301-703

 

 

Želim Vam odlično zdravlje i miran san !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nazovite policijske službenike za nezakonite migracije u nadležnoj policijskoj upravi i recite im gdje se to nalazi, a možete napisati i anonimno pismo. Oni izlaze van u civilu, pokupe ih i tada državni inspektorat nastavlja svoje ukoliko su radili za nekog od poslodavaca, ukoliko su po sistemu sam svoj majstor i nemaju poslodavca tada policija u upravnom postupku otkazuje boravak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija