Jump to content

Porez i odvjetnici


anonimno

Preporučene objave

Evo zanima me kako npr. odvjetnici od sve siline zarade koje su u većini slučajeva velike, izbjegavaju plaćanje poreza ili plaćaju neki minimum. Iz iskustva sam vidjela primjere zarada preko 500,000.00 kn pa čak i preko milion sa uplatom poreza od nekih 15% ako i toliko. Koliko sam čula krivičari u haškim obranama zaradili su svaki pojedinačno oko 2 mil. kuna, koliko plaćaju porez i da li ga plaćaju? Ili je to brzopotezna kupnja nekr. i sl. U tome sam laik pa se unaprijed ispričavam svima koji znaju više i molim za odgovor, hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sad mi je jasnije. sva naplata trebala bi ići preko računa tako i odvjetnička, a svi računi prolaze kroz sustav porezne uprave ako se ne varam odnosno evidenciju. čitala sam u nekom starom postu kako odvjetnici kad naplaćuju nekad ne izdaju račune i to je ajde ok ako su neki mali iznosi ali šta ako su veći...a znam da država uvijek uzima neki dio kolača

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija