Jump to content

Homofob - moderator


anonimno

Preporučene objave

Kako netko može biti javni homofob i moderator na ovom forumu. Kada ukoliko homoseksualac postavi upit na forumu dobije odgovor da je on jedna obična pederčina i da je to "njegovo osobno mišljenje"-mišljenje moderatora. Mislim da bi mu trebalo skinuti ovlasti admini probudite se!!!

 

I kaže da nema vrijeđanja, udostojio se gospodin.

Ljudi ako on mrzi homofobe mrzi i ostale koji nisu onakvi kakvima nas on zamišlja, a to je da smo savršeni.

On spada u skupinu onih koji se izruguju vašim kaznenim djelima i problemima koje imate. Dajte svoj glas da mu se skinu ovlasti.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Kako netko može biti javni homofob i moderator na ovom forumu.

 

ružno, vrlo ružno, neprimjereno, neprofesionalno, neprilično forumu za koji se prikazuju da jesu

 

ali, i ovo će da se briše ili ključa, tako da moj glas neće ništa značiti

 

za slučaj da ovdje ipak ima nekoga "sa sluhom" - moj glas!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To što jedan od moderatora kaže i ovdje napiše da je njegov osobni stav- upravo to i je. To zasigurno nije stav Legalisa, a ruku na srce, s takvim stavom se i većina nas na ovoj stranici ne slaže. No, stav je njegov, a kao odgovorna osoba mogu ga samo zamoliti da ga u ovom svojstvu javno ne iznosi. Što misli i govori privatno, ili anonimno, njegova je osobna stvar, i mi to ne možemo ni želimo mijenjati.

 

Legalis potiče i promiče raznolikost ideja i svjetonazora te ovakve izjave svakako ne idu u prilog tome.

 

Teme na ovom portalu se brišu jedino ako su u suprotnosti s pravilima. Ako netko briše vaše objave, a mislite da nisu bile u suprotnosti s pravilima, molim da mi to javite na webmaster@legalis.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kod otvaranja teme treba ipak paziti na način izražavanja pogotovo u pitanjima koja se odnose na opće društveno prihvaćanje, a moramo ipriznati da populacija o kojoj govorimo nije u tom položaju, nije općedruštveno prihvaćena. I zato je ponekad opravdan revolt tradicijski orjentiranih ljudi.. Nepotrebno isticanje sklonosti koje nisu uobičajene nije uvjet za dobivanje odgovora, odnosno mišljenja o tom pitanju ili problemu. zašto samo od drugih tražiti toleranciju uz prihvaćanje i odobravanje stanja koje nije, osudite me za to jer nemam drugi izraz, prirodno uspostavljeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da bi mu trebalo skinuti ovlasti admini probudite se!!!

 

Upravo suprotno.

 

Bravo Mrljavac. Imaš moju punu podršku. Samo tako nastavi dalje, a kaj se skidanja ovlastii moderatora tiče, ima tu puno više materijala kod nekih drugih, nazovi moderatora, da ne spominjem brojke kod imena.

 

 

:čekić: :čekić: :čekić:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svadja mi je promakla, pa nema svrhe da pisem o necemu sto nisam ni uspjela procitati prije no sto je obrisano.

 

Ono sto cu komentirati jest ovo nekakvo navijacko svrstavanje koje ste sada zapoceli, a koje mi se uopce ne svidja. Samo cu vas podsjetiti na Ustav RH i njegove odredbe o ravnopravnosti, a ujedno i zamoliti da ih se pridrzavate.

 

Mislim da bi zakljucavanje teme bilo kontraproduktivno ukoliko smo svi u stanju razgovarati na civilizacijski prihvacenoj razini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Ustav RH nigdje ne navodi ravnopravnost seksualne orijentacije, nažalost. Iako postoji Zakon o istospolnim zajednicama, u usporedbi s europskim zemljama, jedino Irska ima restriktivniji zakon. Jako su im mala prava i to ne u sferi oravdane želje za društvenim prihvaćanjem, nego upravo u sferi koja se tiče isključivo međusobnih odnosa partnera. (međusobno nasljeđivanje, partnerska stečevina, registracija partnerstva i sl.)Naime, čak i da prihvatimo da je nekima odbojno ili nemoralno ili neprimjereno da homoseksualci javno iskazuju svoju privrženosti ili da postaju roditelji, trebalo bi nas sve, pa i zakonodavca, biti bas briga sto se radi i kako se uređuju imovinski odnosi u 4 zida, tj. pružiti im mogućnost da te odnose uređuju na isti način kao i heteroseksualci. Nemojte misliti da HR Ustav spada u liberalne, to je jedan tipični konzervativni Ustav koji neprihvatljivi stav zakonodavca opravdava mutnom kategorijom javnog morala. Mislim da bi, jednako kao i u parnici radi utvrđenja ništavosti ugovora zbog suprotnosti javnom moralu, tu kategoriju trebalo vrlo restriktivno tumačiti, a ne ekstenzivno. U pogledu moderatora i njegovog stava, on na njega ima prtavo, ali i homići imaju pravo na slobodu od njegovih uvreda. Jedno je logički artukulirana cjelina koja ima premise i konkluziju, a drugo je kazneno djelo uvrede pod koje se može supsumirati ono što je moderator rekao. Ako će svoje mišljenje izraziti kao argumentirano i civilizirano mišljenje, ima pravo na svu konzervativnost ovog svijeta jer mu nitko ne može uskratit da kaže što misli. Ali ovo gore je vulgarno vrijeđanje i odraz kolektivnog stanja svijesti i vrijednosti U RH. Na veliku žalost svih normalnih i tolerantnih ljudi koje nije briga što netko radi u svoja 4 zida.Nametanje vlastitog homoseksualizma jednako mi je tako vulgarno i društveno neprihvatljivo kao i vrijeđanje od strane konzervativaca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija