Jump to content

zaraza


magel

Preporučene objave

Što da kažem osim živa zaraza. Nisam pravne struke, ali kad jednom počneš čačakati po pravnim pitanjima iz svog života, prijaviš se na legalis, i zaraziš se. Ma nije mi jasno odakle mi svi ti probleni izviru. Činjenica je da dok se nisam prijavio sve je bilo kolotečina, a vidi sad. te ovaj problem, te onaj problem.

Pohvale u svemu, samo treba biti strpljiv za odgovor ili komentar na postavljeno pitanje.

Samo naprijed, a ako se sjetim nekog prijedloga javiti ću.

Inače sam elektro struke i trebao bi nešto znati o zakonima o građenju i ostalim pratećim , pa ako usteba nešto iz iskustva i prakse ovdje sam. :thumbs:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Magele i GaiusIe, evo i mene kvama pa smo sada postali dobro društvo iliti " Trois mousquetaires " od dragog mi klasika Alexandrea Dumasa.

 

Nadam se brzom proširenju društva , pa da oživimo mit

o vitezovima okruglog stola.

 

Želim Vam odlično zdravlje i puno dobročiniteljskih objava !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi Magele , iz poštovanja prema Tvojoj prvoj objavi u knjizi gostiju nisam mijenjao originalni naziv Tvoje objave, iako to često radim zbog velike važnosti naziva poruke. Zato se javljam po drugi put i tolko sam slobodan da svom prijašnjem tekstu dam odgovarajući naslov.

 

Mislim da više ne trebamo biti na " Vi " jer smo zbog zaraze u istoj karanteni koja će trajati sigurno više od četrdeset dana ( tal.quarantina ).

 

Zahvaljujem na razumijevanju moje slobode i nemoj mi kaj zameriti .

 

Želim Ti odlično zdravlje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Magele bok !

 

Zahvaljujem na želji za ugodnim danom koja mi se i ostvarila. Nadam se da je i tebi dan bio ugodan.

Uz put moram reči da je i voda na jarunu ugodna za kupanje i vrlo čista.

 

Predložio sam osnivanje društva izoliranih iliti karanteniziranih ( podsjeća me na karbonizirane i kremirane ) , pa te molim mišljenje o tome.

Skračenica bi bila dd K ili dd I ili .......

Dioničko društvo je isto dd kao i dobro društvo ,pa je i to štos.

 

Molim Te da skočiš na temu s?olni ?enis i daš mišljenje o prijedlogu za čelnika društva .

 

Ovdje dajem novi prijedlog za Tajnicu društva , a to bi bila poštovana Zvrka . Molim poštovanu da se izjasni o prihvaćanju odnosno neprihvaćanju profesionalne funkcije. U slučaju pozitivnog odgovora očekujem Tvoje i GaiusIovo mišljenje.

 

U Zagrebu je baš počela kiša pa bi to mogao biti dobar znak za naše doro društvo , jer je voda izvor života .

 

Želim ti odlično zdravlje i miran san !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eeee, pa sad...

Voda na Jarunu me ne zanima pored mog Jadrana. Što mogu kad sam regionalno opredjeljen. Pa nisam bio u mogućnosti birati roditelje...

Što se tiče društva izoliranih ili karanteriziranih nisam ni jedno ni drugo, ali kad se osvrneš oko sebe, uvijek postoji neka situacija kad ostaneš sam protiv svih.

možda ovako

ddK - Dobrovoljni davaoci komentara

Što se tiče poštovane Zvrke imao sam neki kontakt s dotičnom (udijelila mi je svojim dobročinstvom neki savijet), palac gore. :thumbs:

Zdravlje mi je za sada ok. :mig:

San mi je miran, imam čistu savijest. :sleep: ko top.

U Rijeci kiša cijeli dan na mahove.

 

Pozdrav svim dobrim ljudima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Ovdje dajem novi prijedlog za Tajnicu društva , a to bi bila poštovana Zvrka . Molim poštovanu da se izjasni o prihvaćanju odnosno neprihvaćanju profesionalne funkcije. "

 

 

prihvaćam što se prihvatiti može, pa komu krivo komu drago, ne mogu iz vlastite kože, al činiti dobro mi je najveće blago. Mojoj sreći nema kraja, kad vidim da nas dobrota spaja, jesam stihoklepac mali, al mi malo rime fali.....

 

z v r k a :jumping:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prihvaćam što se prihvatiti može, pa komu krivo komu drago, ne mogu iz vlastite kože, al činiti dobro mi je najveće blago. Mojoj sreći nema kraja, kad vidim da nas dobrota spaja, jesam stihoklepac mali, al mi malo rime fali.....

 

 

Hip hip hura, tajnica nas u družbu gura.

 

:klanjam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga Zvrka !

Dragi Magele !

Dragi GaiusIe !

 

Malo nas je al smo hrabri .

 

Svi za jednu a jedna za sve !

 

Presretan sam da sam dio veselog društva koje se dragovoljno okupilo , pa sam slobodan nastaviti sa idejnim projektom osnivanja d.d.

 

1.Oduševljen sam Zvrkinim stihokleparenjem i predlažem za naš slogan ovaj njen dio :

 

 

činiti dobro mi je najveće blago.

Mojoj sreći nema kraja, kad vidim da nas dobrota spaja !

 

2.Predlažem Magela za dopredsjednika društva u osnivanju .

 

3.Moju malenkost predlažem za direktora za upravljanje ljudskim resursima , pa uz put garantiram svakom novom dragovoljnom pristupniku u d.d. neku funkciju.

 

Molim drago društvo da se očituje o danim prijedlozima , te da protuprijedloge ........

 

Kad čopim vremena obratit ću se čelništvu Legalisa da nebi ispalo da radimo račun bez krčmarica i krčmara.

 

Želim Vam odlično zdravlje !

 

 

:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Mislim, što ja to vidim? "Svi za jednu, jedna za sve?"...i kak to misliš da odmah mora biti tajnica, Zerjav? Zakaj ne bi bila predsjednik tog Big Brothera? Pfff, muški....ali u pravu ste...nešto vas muči, postavite pitanje, pa postavite još jedno, i evo vas....i ja sam ne-pravnik, ali ima mi neke veze struka s tim.....bilo kako bilo, i ja bi u vaš kružok! Možeeeeeeee???? Budem dobra, obećajem svečano. I ne, ne bum ja tajnica br.2. Jedino punopravni član....uzmi ili ostavi!!! :amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Draga ZastoJa !

 

Draga Chez !

 

Draga Hrvatice !

 

Velečanstveno ste pristupile posljednjem počivalištu

" dobrog društva " i dogodilo se čudo njegovoga uskrsnuća.

 

Hvala Vam u ime svih članova , ili možda samo mene ako su ostali istupili iz ddk .

 

Kod nas u ddk se ne čeka nečiji nestanak pa da mu pjevamo hvalospjeve nego se sve radi " tu i sad " kao u romanu " Otok " koji je napisao Aldous Huxley a kojeg toplo preporučam za čitanje u hladu blizu slane ili slatke vode.

 

Proglašavam Vas Sveticama .

 

Odgovor svakoj od Vas ponaosob očekujte ubrzo , ako u međuvremenu nebudem bačen u rastopljenu smolu , posipan perjem i prognan sa Legalisa .

 

Želim Vam odlično zdravlje i izobilje dobrih dijela !

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... kad jednom počneš čačakati po pravnim pitanjima ...

 

Pohvale u svemu...

 

... želja za pomoći drugima ...

 

Stvar je samo u tome želiš li pomoći.

 

Pošto nisam pravne struke volio bih da moji postovi budu pod iskustva i mišljenja ostalih.

 

Hvala :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zerjav je napisao:

 

Draga ZastoJa !

 

Draga Chez !

 

Draga Hrvatice !

 

Velečanstveno ste pristupile posljednjem počivalištu

" dobrog društva " i dogodilo se čudo njegovoga uskrsnuća.

 

Hvala Vam u ime svih članova , ili možda samo mene ako su ostali istupili iz ddk .

 

Kod nas u ddk se ne čeka nečiji nestanak pa da mu pjevamo hvalospjeve nego se sve radi " tu i sad " kao u romanu " Otok " koji je napisao Aldous Huxley a kojeg toplo preporučam za čitanje u hladu blizu slane ili slatke vode.

 

Proglašavam Vas Sveticama .

 

Odgovor svakoj od Vas ponaosob očekujte ubrzo , ako u međuvremenu nebudem bačen u rastopljenu smolu , posipan perjem i prognan sa Legalisa .

 

Želim Vam odlično zdravlje i izobilje dobrih dijela !

 

 

 

 

 

Od silne ushicenosti, odlucih priustiti sebi i ostalim clanovima u spomen na ovu divnu titulu Svetice jedan uredski prostor na SVETICAMA

Tako da nas se clanovi drustva sjecaju za vijeke vijekova :amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

adje, ajde Pečatice, ne izvlači se sada. brzo iskopaj porezni, jer ako navučemo kakve donacije, možda dobiješ na čuvanje i kakve ključeve! Vidiš da je stvar ozbiljna?!

Udruga, prostor, drugi prostor, treći, peti, preokrene se u stranku, eto izbora i Sabora za par godina!

 

:clap: :clap: :clap:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

newbie je napisao:

Pa ti ćeš kao Pečatica, a i u struci, već nać foru ako tko hoće prodat nekretninu kako ćeš sjest' pečatom, ovaaaaaj, plombom u zk. Ha! Ne'š ti frke.... :čekić:

pogodila si me direkt u zilu kucavicu moje pravne (sp)osobnosti :-)

moja najuza specijalnost je vlasnistvo i sve u svezi s time ;-)

Pribavit cu ja koju nekretninicu nasem milom DDK i bez puno novcanih transfera, dovoljni su olovka i papir ;-)

Ne brini se nista, hrvatski pravni portalu, bit ce i tebi koja donacija :-D

Poklonjenom konju ne gleda se u zube, odnosno, pravnim rjecnikom: NE PITAJTE ZA PORIJEKLO IMOVINE :-D:-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

He, obzirom da sam silom prilika morala iščitavati papirčeke koji imaju veze sa školstvom do najsitnijih detaljčića, pa zor i kolektivne, a na kraju me strefi obiteljski i slično, faaaala, radije ću se profesionalno zadržati u vlastitoj struci, tamo ipak uspjevam nešto mijenjati...

Samo, pusti sad skretanje s teme: udruga, prostor, financiranje, to.... :-D:-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Poštovana ZastoJa ,

drago mi je da u vama još gori plamečak želje za dječjom igrom , no pri tome niste zaboravili na opasnosti koje vrebaju od otvorenog i nekontroliranog plamena .

To je za svaku pohvalu jer vam je " još ostao smjer zaštite od požara za izraditi diplomski."

 

Prokužili ste da je idejni projekt ddk igranje vatrom te ste razumno odustali zbog straha od opekotina , pa čak i možebitnog izgaranja .

 

U nadi da ćete se predomisliti i u konačnici nam ipak

pristupiti , jer nam je vaše znanje od životne važnosti , dodjeljujem vam zanimanje direktorice sektora zaštite na radu .

Molim vas da nas opremite zaštitnom opremom te tako zaštitite od plamenih jezika , a i od smrzavanja , jer ako ste pročitali zaključanu objavu " blagoslov ili anatema " shvatili ste da je ddk u debeloj hladovini tamnice ili kak bi političari rekli " na ledu ".

 

Da nebi bilo nismo znali u svakoj novoj objavi ću konkretizirati idejni projekt ddk i tako smanjiti možebitno ponašanje popularno zvano " gusani i guske u magli ".

 

Mi smo dio Legalisa , pa normalno da za nas vrijede svi njegovi pravni akti .

 

Imali bi desetak preporuka kojih bi se bilo dobro pridržavati , pa za početak evo tri :

 

1. Svi milodari i donacije su isključivo vlasništvo Legalisa

 

2. Neki nam govore , a neki šute i misle si svoje , da guramo nos di mu nuije mjesto pa preporučam da budemo "gurači " neodgovorenih objava na početnu stranicu sve dok ista ne dobije odgovor .

 

3. U pravilu odluke donosimo konsenzusom , a kada to nije moguće pristupamo glasanju ( ne glasovanju jer je to rusizam . Pozdrav Notarici .)

 

Svatko ima toliko glasova koliko ima objava na Legalisu .

 

Se razme da imamo i pozitivnu diskriminaciju za žene , kojima se broj glasova ( objava ) povećava za sto ( 100 ) za svako posvojeno ili rođeno dijete .

 

Očekujem " javnu raspravu " o danim preporukama te nakon toga usvajanje istih ili izmijenjenih .

 

Želim Vam odlično zdravlje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma, mušketiri su stalno tu negdje, samo su ovaj put propustili tulum u dobrom društvu ! Zerjav nam se od tuge za propuštenim tulumom uozbiljio, pa opet otišao u ozbiljne vode a lijepo je reko svojim nožicama da ga tamo ne nose ! Zerjav, ekipa je veća, cure su prave, pamet u glavu, mušketiri zbor, dobrodošlicu napraviti treba ! Poslije tuluma dobrodošlice opet na posao, pitanja frcaju sa svih strana, nismo na kvizu, ali tko zna odgovor neka ga piše odmah i sada !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Štovani g. Zerjav!

 

Obzirom da se zbiva vrlo ozbiljna stvar, kao što udruživanje po svojoj osnovi i jest, pristupiti problematici treba s punom svjesnošću glede i u svezi sveobuhvatnosti aspekata djelovanja.

 

Uočavam kako je neophodno, osim Statuta, pristupiti i izradi Pravilnika o protupožarnoj zaštiti i sigurnosti, ovo primite k znanju kao moj prijedlog, te ljubazno molim da ga stavite na razmatranje.

 

Ovom se zamolbom za članstvom ujedno bilježim sa štovanjem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Štovana gospođo Newbie !

 

Štujemo samo one koji imaju vezu sa Svevišnjim , a nama je došao najljepši dar sneba .

 

Od ovoga trenutka Vam dajem privremenu ulogu glasnogovornice i tajnice našeg dobrog društva .

 

Poštovana Zvrka je , na žalost , odustala od daljnje igre , pa koristim priliku da joj se u ime svih zahvalim

na nezaboravnim trenucima igranja .

 

Molim da mi drage svete kraljice Chez i Hrvatica oproste kaj sam preko reda odgovorio prvo novoj pristupnici , no hitnost kadrovske problematike me na tu nepristojnost natjerala.

Vriti sam kaj se vremena tiče i sljedeča dva pisanja su naslovljena na Vas dvije kak i Bog zapoveda .

 

Ovdje dajem samo jednu preporuku za prožvakavanje , a sveukupno to je četvrta :

 

4. Kaj se tiče prve osobe među jednakima u našemu ddk , mora zadovoljiti samo jedan kriterij , a to je najmanje 666 objava na Legalisu .

Tak da možemo reči da nam je prva osoba sva

" vražja " ili da je vragu iz torbe pobegla .....

 

Normalno i tu je pozitivna diskriminacija za žene , kojima se broj objava povećava za sto ( 100 ) za svako posvojeno ili rođeno dijete .

 

Želim Vama i Vašim biserima odlično zdravlje !

 

p.s.I vi ste se meni obratili sa štovanjem vjerojatno zato jer mi je ime Božidar .

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem na privremeno dodijeljenoj mi ulozi, možda se glasnogovornica vrati s godišnjeg, 'ko kaže da je na neplaćenom ili dala otkaz?

 

Glede i u svezi točke 4. odmah bih se izjasnila kako se unatoč broju postova odričem privilegija, jer ih imam četvero maloljetnih čiji zbroj godina uvelike premašuje moj osobni. Ujedno držim kako je iskazivanje namjere glede i u svezi pozitivne diskriminacije žena hvale vrijedno, umnogome nadmašuje i odredbe ZORa i mnogih kolektivnih ugovora.

 

Nadnevak, mjesto

potpis

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prvi post kaže:

 

magel je napisao:

Što da kažem osim živa zaraza. Nisam pravne struke, ali kad jednom počneš čačakati po pravnim pitanjima iz svog života, prijaviš se na legalis, i zaraziš se. Ma nije mi jasno odakle mi svi ti probleni izviru. Činjenica je da dok se nisam prijavio sve je bilo kolotečina, a vidi sad. te ovaj problem, te onaj problem.

Pohvale u svemu, samo treba biti strpljiv za odgovor ili komentar na postavljeno pitanje.

Samo naprijed, a ako se sjetim nekog prijedloga javiti ću.

Inače sam elektro struke i trebao bi nešto znati o zakonima o građenju i ostalim pratećim , pa ako usteba nešto iz iskustva i prakse ovdje sam. :thumbs:

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Draga naša chez !

 

Prekrasna i nadasve ohrabrujuća je spoznaja da je čudu uskrsnuća dobrog društva kumovala i Vaša plemenita pravnička duša .

 

Veselimo se chez , pravnici ,

našoj novoj pristupnici .

 

Dobro nam došli ,

i u naša srca ušli .

 

Nećemo Vas cipelariti i gaziti ,

nego ćemo Vas maziti i paziti ,

te kod velikih vrućina lepezom hladiti .

 

Vaša želja meni je zapovijed ,

te hitro donosim kratak dekret :

 

Čuvaricom društvenog pečata Vas proglašavam ,

te Vam se sa štovanjem klanjam !

 

Pečat naš dajemo u hrabre pravničke ruke ,

pa se ne bojimo ni motike ni kuke .

Ako treba iskoristite ga i kao malj ,

a po potrebi ga bacajte i u dalj .

 

Želim Vam puno ljubavi i slavlja ,

a ponajviše odličnoga zdravlja !

 

 

Unastavku dajem nova tri prijedloga , a koja su usko vezana uz grafičko i tekstualno rješenje pečata :

 

5 . Ime naše neka bude ddk .

Ta skračenica se može čitati dedeka ili dedek uz asocijaciju na uvijek dragog nam didu , djeda , dedu ...

Tako se može reči ja volim dedeka .

 

Nemojmo davati službeni prijevod kratice ddk već to prepostimo slobodnoj volji , želji i mašti svekolikog pučanstva .

 

Tako će nas neki zvati društvo dobrih kljusina ( kobila i konja ) , jer se za nama očito diže velika prašina .

To je razvidno iz dosadašnjeg broja posjeta na objave vezane uz ddk .

Tako " zaraza " do ovoga trenutka ima više od tisuću

( 1000 ) posjeta , a "blagoslov ili anatema" više od dvije tisuće i devetsto ( 2900 ) .

 

Netko će nas zvati družba dobrih kretena , a ako padne anatema i prigodno spaljivanje bit ćemo društvo doro karboniziranih ili kremiranih .

 

6. Slogan ddk neka bude :

 

činiti dobro mi je najveće blago.

Mojoj sreći nema kraja, kad vidim da nas dobrota spaja !

 

Autorica je draga Zvrka koja je , na žalost , dragovoljno napustila ddk .

 

7. Grafičko rješenje bi bilo vrlo slikovito i nadasve znakovito .

 

U prvom planu je monolit na kome piše :

"Legalis.Hr - hrvatski pravni porta",

 

a u podnožju ,pri samom dnu istog , je mala pseća kućica na kojoj piše ddk i Zvrkini stihovi :

činiti dobro mi je najveće blago.

Mojoj sreći nema kraja, kad vidim da nas dobrota spaja !

 

Monolit simbolizira snagu i moć te je svima odmah jasno tko je tu glavni i odgovorni .

 

Pseća kućica nema vrata , pa to znaći da su nam svi dobro došli .

 

Psi asociraju na čistu ljubav i vjernost do smrti .

Osim toga oni su i čuvari , a u našem slučaju , dobre duše i toplog srca Legalisa .

 

Svima želim odlično zdravlje !

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

draga zvrka je uvijek s nama, makar i u mislima, zato ja ipak ne bih rekao baš da je stvarno napustila društvo, jer ona je tu, pomaže kada i gdje stigne, zato joj hvala u moje ime i u ime onih kojima je pomogla !

 

Možda je tu i tamo malo zvrkasto otišla na GO pa je kod kuće ostavila komp i sva moderna čuda tehnologije, možda je samo odlučila lagano uzeti mali odmor...

 

Njena želja možda jest da je se ne spominje često, pa možda u tom smislu, ostavimo njoj da se javi kada to ona sama poželi. Vrijedi ?

 

P.S. Ban mi još nije stigao, nick je još uvijek tu, pa već kad mi (opet) nije udovoljeno zahtjevima, nisam mogao a da se ne osvrnem na komentar o dragoj zvrki !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

GaiusI je napisao:

 

P.S. Ban mi još nije stigao, nick je još uvijek tu, pa već kad mi (opet) nije udovoljeno zahtjevima, nisam mogao a da se ne osvrnem na komentar o dragoj zvrki !

Budi človek od reči. Vrni se u svoju jazbinu. Ak si rekel da bežiš s ovog portala zakaj si se vrnul?

Ovo je ozbiljan portal.

Za svoje poeme najdi si nekaj drugo.

A i ovi ostali kaj pregovaraju i oni su na krivom cugu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Draga Hrvatice !

 

Kroz ovu našu igru broj tri (3) očito ima glavnu ulogu , a Vi ste , nedvojbeno , njegova misteriozna pronositeljica .

 

Do sada ste se tri (3) puta javili u svezi ddk .

 

a) Prva vaša objava je bila pohvala teksta pod imenom :

"Znakovita simbolika broja tri (3)"

 

b) Drugi puta ste se javili kao treća (3.) sveta kraljica , a to je bila sveukupno vaša dvanaesta ( 12=1+2= 3 ) objava na Legalisu .

Kumovali ste čudu uskrsnuća ddk i time zapoćeli treći (3) nastavak vesele igre . Da malo pojasnim jer mnogi niti neznaju da je drugi nastavak živio samo nekoliko sati prije nego ga je pobrisala stroga cenzorska ruka , pa ga je uspjelo pročitati malo ljudi , a dopredsjednik Magel ga je čak uspio jednom objavom dići na žrtveni panj .

 

c) Trećeg (3.) srpnja javili ste se treći (3.) put i u toj objavi se vide Vaše tri (3) vrline svetice : istinoljubivost , skromnost i zahvalnost .

 

Pošto ste i službeno pristupili u ddk ( " Pridruzujem se veselom drustvu i podrzavam u svemu..") , ponavljam stihove zahvalnice i dobrodošlice :

 

Na pohvali Vašoj , moja malenkost zahvaljuje ,

a Afrodita neka Vas cijeli život daruje .

 

Nemojte me više pohvalama maziti ,

jer bih se lahko mogao uobraziti .

 

Objavu Vašu slobodno tumačim kao pristupnicu ,

dobro došli u našu malu , ali dobru , zajednicu .

 

Svakom novom pristupniku obećah neko zvanje ,

Šefica ste ureda za dijasporu , dajem svima na znanje !

 

Žao mi je za vaše nezavidno bračno stanje ,

neka Vama pripadne više a njemu manje .

 

Punim jedrima plovite dalje ,

želim Vam odlično zdravlje !

 

 

Sada dajem nove tri (3) preporuke na javnu raspravu :

 

8. U ddk nema članarine niti nikakvih drugih davanja , osim neprestanog darivanja dobrote .

 

9. Rad i djelovanje ddk je apsolutno transparentno i javno jer nemamo kaj skrivati .

Na žalost mnogi se toga boje , no o tom potom i sve u svoje vrijeme .

 

10. Ženama u blaženom ili drugom stanju , se od prvog dana trudnoće trajno povećava broj objava ( glasova ) za sto (100)

 

 

Na svršetku , a shodno Vašem zemaljskom zvanju u ddk dajem jednu donatorsku pjesmicu :

 

Mnoge ova igra oko ddk raduje i veseli ,

pa jered da se Legalisu nekaj udijeli .

 

Legalis je u financijskom jadu i bijedi ,

pa svaki Vaš prilog više od zlata vrijedi .

 

Primite ovo žicanje na znanje ,

pa neka se dogodi doniranje .

 

 

Želim Vam odlično zdravlje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi članovi d.d.k.,

 

kako je ovo ipak pravni portal, a ovaj podforum svojevrsna knjiga utisaka, a ne mjesto za duge rasprave, pisanje poezije i planiranje vaše organizacije, mi smo postali prisiljeni da vas zamolimo da prestanete sa svojim diskusijama ovdje.

 

No, kako vaše objave, iako najčešće nemaju veze s temom kojom se Legalis bavi, imaju živopisnu poetsko-idejnu notu, smatrali smo da bi bilo šteta naprasno prekinuti ovo zanimljivo druženje te smo za vas oformili zaseban formum.

 

Stoga, s 5. srpnjem 2007. svečano proglašavam forum Dobrovoljnih davaoca komentara otvorenim.

Forum se nalazi na http://ddkforum.forumotion.com/ i kompletno je spreman za upotrebu. Putem njega možete otvarati nove podformume, korisničke račune, moderirati, administrirati, slati si privatne poruke, uređivati profile i slično.

 

Administratorske ovlasti ću privatnom porukom poslati budućem administratoru(ima) d.k.k. foruma. Molim da mi se na pm javi budući administrator(i) foruma, kako bi mu ih poslao.

 

Ono što molimo je da se od današnjeg dana ova rasprava, kao i sve njoj slične koje ste započeli, a koje nisu direktno vezane uz pravo, pravna pitanja i djelovanje ovog portala prebacite u d.d.k. forum. Nakon toga ovu temu zadržavamo pravo zaključati, a sve buduće pokrenute na sličnu temu obrisati i zaključati, kao i sve vaše objave koje neće imati veze sa sadržajem ovog portala.

 

Želimo vam puno zabave i veselja na vašem novom forumu.

 

I, naravno, svima odlično zdravlje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Dragi naš Zexe !

 

Blagoslov ste nam velikodušno udijelili ,

svemirska prostranstva s nama podijelili ,

i naše duše i srca do neba razveselili !

 

Funkciju svoju s radošću iskorištavam :

Stvoriteljem našim Vas proglašavam !

 

Moja malenkost stihove od Rostanda krade :

" Na svršetku ddk trijade i poduže balade ,

neću te ubosti , već ti forum dajem gade ! "

 

Želim Vam svjetlosno napredovanje ,

noću sanjajte ponajljepše sanje ,

i neka vas služi odlično zdravlje !

 

 

P.S.Oprostite mI na ovom malom dodatku , a koji nije direktno vezan uz Vas :

 

Hvala svima koji nas vole tajno ,

ali su lobirali briljantno i sjajno !

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija