Jump to content

Usklađivanje naknade


vukovar

Preporučene objave

Poštovani !

Da li mi tko može odgovoriti da li smo imali pravo biti usklađeni od dana kada smo otišli na naknadu svake godine sa prosječnom plaćom u RH.

Ako jesmo gdje da tražimo povrat tih sredstava.

Naknada se nije mijenjala od 1998 godine do Raćana, a tada je išla dolje,ako je bilo zakonski da nam dira u naknadu,ja mislim da je po zakonu i da nam vrate jer nisu usklađivali

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Pozdrav Vukovaru naknade neće biti usklađivane s životnim standardom , branitelji koji su bili na naknadama , a prevedeni u invalidske mirovine imaju pravo na zaostatke od 1.1.2005 tj. od dana stupanja Zakona na snagu , s tim da će ti zaostaci mirovina biti usklađivani svakih 6mj. po AVM do trenutka dok ne dobijete rješenje o mirovini po službenoj dužnosti koje je izvršno i možete uložiti žalbu koja ne odgađa izvršenje rješenja ako je pogrešno ili nepotpuno utvrđeno činjenično stanje i pogrešna primjena materijalnog prava , ne znam koliko Vam je ovo još aktualno ,možda će drugima biti od pomoći.

Pozdrav Bog :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija