Jump to content

kako se pise stručno zamolba,žalba,prigovor...


exxelent

Preporučene objave

  • 3 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

za vožnju pod utjecajem alkohola- 0,7 promila ( piva), 2 000kn kazne, BiH vozačka i vozilo, oduzeli vozačku, rok za žalbu 3 dana, za plaćanje 8 dana. vraća li policija vozačku u PS u kojoj je izdana nakon 30 dana samo ako se plati kazna, ili sje vraćaju i u slučaju neplaćanja, ali u tom slučaju daju zabranu ulaska u RH ili zabranu upravljanja m. vozilom u RH?

lajavica je napisao:

daj mail

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Kaznili su me prošli tjedan jer sam vozila 73, a dozvoljeno je 50km/h. Nije mi jasno kako očekuju da se vozi tom brzinom na širokoj cesti gdje nema puno pješaka (nije u naselju), niti razloga za takvo ograničenje. Uostalom, zaustavili su mene koja sam vjerojatno vozila najsporije, tamo ljudi voze i po 100 ako ne i 120 km/h. Stvarno mislim da nije fer. Tek prije mjesec dana sam dobila pravu vozačku (položila sam prije 2 god) i znam da nisam opasnost na cesti! Vidjela sam da si već odgovarala na slične mail-ove pa se nadam tvojoj pomoći..hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Pozdrav svima!

 

Prije 10 dana sam dobila kaznu za parking, iako je to neprometna ulica, stari poljski put, ali eto, 300kn žele. No ja ne želim platiti. Na kazni piše moja registracija, ali ne i moje prezime, ja sam prvi vlasnik automobila, pa do zabune nije moglo doći. Šta da radim? Može li mi tko poslati primjer žalbe na mail astrea22@hotmail.com.

 

Unaprijed HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ekipa,,

 

ne možete pisati prigovore po šprancama. Potrebno je svaki prekršajni nalog ili rješenje pročitati, idjeti činjenično stanje i onda prosuditi da li je potrebno pisati progovor ili ne.

 

Svakako slažem se s moderatoricom, ovo nije forum za pisanje, jer onda odvjetnici ne bi imali što raditi, kad bi se neki od nas ovdje bavili nadripisarstvom (što je i kazneno djelo)

 

Lijepo se obratite odvjetniku ili nekom pravniku te potražite takvu pomoć....

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija