Jump to content

Zaostaci prevedenih u mirovinu


vukovar

Preporučene objave

Molim vas da mi odgovorite da li je krenula isplata zaostataka od 2005 godine , a za one koji su prije mjesec dana otišli sa naknade u mirovinu,jer po Vukovaru kruže glasine da su neki već dobili zaostatke u Zagrebu i da je nešto o tome bilo i u Meti (02.06.2007), svakako bi bilo dobro da se jave oni koji su dobili zaostatke

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vukovar neznam koliko ti je informacija točna i ja sam zainteresiran ,jer sam također s naknade otišao u mirovinu prije dva mjeseca u svakom slučaju veselila bi me ta novost , iako osobno sumnjam znaš da bi ono to objavili na sva zvona,ako i nije nadam se da će ubrzo jer se spremaju parlamentarni izbori pa će se to tempirati za tu svrhu ako nam podjele zaostatke rano mogli bi zaboraviti do izbora ili se spremaju u ovoj godini isplatiti sve zaostatke u što iskreno govoreći sumnjam mada bi volio da sam u krivu pozdrav vukovaru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vukovar je napisao:

... po Vukovaru kruže glasine da su neki već dobili zaostatke u Zagrebu ...

Lijepo rečeno: glasine. Ma kakvi zaostatci, kako je kolega naveo previše bitno da se ne bi od strane političara razglasilo na sva zvona pa još i predizborno vrijeme, a nisu još ni sve preveli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Duro je napisao:

vukovar je napisao:

... po Vukovaru kruže glasine da su neki već dobili zaostatke u Zagrebu ...

Lijepo rečeno: glasine. Ma kakvi zaostatci, kako je kolega naveo previše bitno da se ne bi od strane političara razglasilo na sva zvona pa još i predizborno vrijeme, a nisu još ni sve preveli.

Koliko je meni poznato ministrica Kosor je jasno na početku godine rekla da su osigurana sredstva za povrat dugovanja,ali nije precizirano kojih i to u iznosu od 217 milijuna kuna.Mislim da bi svakako trebalo nazivati ministarstvo i tražiti detaljno objašnjenje jer i oni idu po onom starom"KO NE PITA NJEMU NI NE TREBA".Što se tiče onog navedenog u rješenjima"KADA BUDE NOVCA U PRORAČUNU" to se piše u svim vrstama rješenja kad se radi o dugu jer je to takva praksa.Ministrica je jasno rekla da su sredstva osigurana u ovoj kalendarskoj godini.Ja sam danas pokušavao nazvati pravnika u min.,ali mi se nije javilo nego mi je tajnica rekla da nazovem za koji dan.Pokušajte i vi mislim da bi trebalo tražiti konkretan odgovor."KAD ĆE BITI"

Pozdrav svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija