Jump to content

Bankarska izjava ili dokaz o pokriću osiguranja


duga

Preporučene objave

MOLIM ZA POMOĆ!

ZA POTREBE JAVNOG NADMETANJA MORAMO PRILOŽITI -CITIRAM: "ODGOVARAJUĆU BANKARSKU IZJAVU ILI DOKAZ O POKRIĆU OSIGURANJA ODGOVORNOSTI IZ DJELATNOSTI"

PRVI PUT SE SUSREĆEM S TIM. U ZAGREBAČKOJ BANCI MI NISU MOGLI POMOĆI, NIJE IM POZNATO.

(NE RADI SE O JAMSTVU BANKE ZA OOBILJNOST PONUDE, NI PISMU NAMJERE; I TO POSEBNO TRAŽE)

 

MI SMO INAČE VELEPRODAJNO PODUZEĆE TE IMAMO SERVIS SITNE POLJOPRIVREDNE MEHANIZACIJE.

 

IMA LI TKO KAKVU INFORMACIJU, TKO IZDAJE TU GARANCIJU, ODNOSNO DOKAZ O POKRIĆU OSIGURANJA... I KAKO TO IZGLEDA!

ŠTO JE TO U STVARI!

 

HITNO MI JE!

PROLAZI MI USKORO ROK ZA PREDAJU PONUDE.

 

HVALA UNAPRIJED!

 

DUGA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

duga je napisao:

ILI DOKAZ O POKRIĆU OSIGURANJA ODGOVORNOSTI IZ DJELATNOSTI"

Nazovite svoju osiguravajuću kuću i zatražite policu osiguranja iz odgovornosti.

Jedino što trebate znati je podatak koliko vam treba biti pokriće. Minimalno pokriće tj. osigurana svota za izdavanje police je 25.000,00 EUR-a.

Ukoliko treba veće pokriće morate znati točno koliki je taj iznos, a o njemu zaviisi visna premije.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na pomoći!

no nije mi jasno kakve veze bi imao taj dokaz o pokriću osiguranja odgovornosti iz djelatnosti sa javnim nadmetanjem za servis i održavanje trimera, pumpi, motokultivator i sl.

Uz ponudu moramo priložiti i taj dokaz.

Ovisi li visina pokrića o ukupnoj vrijednosti ponude ili?

 

Pozdrav

Duga :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

duga je napisao:

 

no nije mi jasno kakve veze bi imao taj dokaz o pokriću osiguranja odgovornosti iz djelatnosti sa javnim nadmetanjem za servis i održavanje trimera, pumpi, motokultivator i sl.

 

 

Duga :-?

 

To vma je uobičajena klauzula u nadmetanjima.

Visina pokrića bi trebala biti navedena u natječaju a ako nije navedena onda se primjenjuje ova od 25.000,00 EUR-a

Sve informacije o polici ćete dobiti u osiguravajućoj kući

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija