Jump to content

Bijeg sa prometne nesreče!!!


arian85

Preporučene objave

Prije par dana napravio sam pronetnu nezgodu. Posudio sam automobil od prijatelja jer nemam vlastiti. Nesreča se dogodila oko 1h ujutro. Izlazio sam sa parkirališta, skretavši u lijevo. Kako nemam iskustva izmaknuo mi se volan i pri brzini imeđu 30-40km/h udario sam s prednjim desnim krajem u zadnji lijevi kraj parkiranog automobila na cesti, prilikom toga sam ga odbacio naprijed i u lijevo tako da je udario u prdnji kraj automobila koji je bio parkiran iza njega, a taj drugi je dotaknuo 3. U šoku sam pogledao i nije bilo ozljeđenih. Stajao sam još 2-3min i onda sam odlućio otić. Odmah sam rekao prijatelju. Naravno policija je došla drugi dan kod njega doma i ja sam priznao krivicu. Automobil je već bio na popravku. Nisam bio pod utjecajem alkohola. Dao sam iskaz i rekli su mi da čekam poziv sa suda. Zanima me što me čeka na sudu jer financijski nisam u mogućnosti platit sve troškove? I za koliko bih mogao očekivat poziv na sud?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko sam upoznat, trebao bi dobiti kaznu za:

 

bježanje s mjesta nesteće

nepozivanje policije

izazivanje prometne nesreće

ne obaviještavanje vlasnika oštečenih automobila (nisam siguran kako se točno kaže)

 

Mislim da ti ne gine nekoliko tisuća 3000-5000kn.

 

To je moja slobodna procijena, ako griješim slobodno me ispravite.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija