Jump to content

na koji sud ??


ScheiSSman

Preporučene objave

posto sam napravio prekrsaj u (gracacu)zadar, dali cu ici na prekrsajni sud u osijeku (gdje stanujem) ili mjesto pocinjenja prekrsaja(gracac), ako budem morao ici u gracac jel se mogu ispricat sudu pa da donese odluku bez mene ili?? hoce li taj postupak trajat duze radi toga, jel se moze kako izborit za zastaru??

hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ScheiSSman je napisao:

posto sam napravio prekrsaj u (gracacu)zadar, dali cu ici na prekrsajni sud u osijeku (gdje stanujem) ili mjesto pocinjenja prekrsaja(gracac), ako budem morao ici u gracac jel se mogu ispricat sudu pa da donese odluku bez mene ili?? hoce li taj postupak trajat duze radi toga, jel se moze kako izborit za zastaru??

hvala svima

Prekršajni postupak će se voditi u Gračacu(ako ondje postoji Prekršajni sud, ako ne onda u Zadru), ali ne brini se, nećeš morati ići ondje, već će taj Prekršajni sud zamoliti Prekršajni sud u Osijeku da provede postupka, odnosno da ispita tebe. Zastara ti je 2 godine od počinjenja prekršaja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija