Jump to content

Upravni pravnik do kraja 12 mj ove godine


lock

Preporučene objave

Hallo,vi upravnici.. čula sam da mi je uvijet da završim do 12 mj ove godine... a imam još dosta ispita.Tko ima sličnih problema? Šta ako mi ostane 1 ispit i dipl.za slijedeću godinu. Šta mi cijeli trud propada??? Ni na referadi ništa ne znaju o tome..

koji faxxxx... :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Studirate dvogodišni (ili tro godišnji studij) studij 5 godina. Mislim da vam rok za završetak molra biti vezan za školslsku godinu dakle do 1.10. 2008. a ne do kraja ove. Za svaki slučaj odi do tajnika i pitaj.

Postoji na Društvenom veleučilištu studij javne uprave koji ove godine upisuje generaciju pa boi vas koji ne diplomirate vjerojatno prebacili na taj. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja studiram dvogodišnji...ali problem je u tome što ni oni u tajništvu ništa ne znaju o tome..kažu da je ovo prvi put da se veleučilište u otočcu zatvara... pa da nisu ni oni sami sigurni što će se dogoditi sa studentima koji ostane 1-2 ispita za slijedeću godinu....

prošle godine u 12mj..su mi rekli da imam pravo do 2008...ali u 5 mj ove godine da imamo samo do kraja 12 mj 2007...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija