Jump to content

Nakon snimanja manja parcela?!


sssunceee

Preporučene objave

Jučer sam bila pozvana na usklađivanje sa katastrom i gruntovnicom jer je utijeku ta procedura za čitav kvart.

 

Papiri su čisti sve je upisano i legalno ali je ispalo da po novom rješenju imam 38 m2 manje dvorišta nego što sam prije 4 godine kupila od bivših vlasnika, a i ovako jedva parkiram auto.

 

Ništa se nije promijenilo u odnosu na ranije vlasnike, susjedi nisu problem , ali moja parcela nakon snimaka avionom, umjesto 408 iznosi 370 m2???

 

Gdje je došlo do greške?

 

Mogu li se žaliti i ako sam jučer potpisala da se slažem, a slažem se sa ucrtanim objektima jer je to stvarno stanje, ali ovo nema smisla.

 

Je li možda prilikom prošlih ucrtavanja neko bio na VI sa matematikom i jednostavno krivo izbacio kvadraturu'

Je li nam legalno oduzet dio dvorišta koji je naš, kao i drugim susjedima u korist budućeg nogostupa ?

Mi smo se svi povukli sa ogradom ( ja sam na sredini ulice), ali svoje aute parkiramo na svojoj zemlji ispred kuće, i ako je ograda povučena.

 

Ovo mi izgleda kao legalno izvlaštenje (naš potpis),bez isplate, za budući nogostup kroz ulicu.

 

Svi su bili uvučeni sa ogradom za širinu nogostupa, pa smo i mi napravili isto kad smo se doselili.

 

Gdje sam pogriješila osim što sam potpisala da se slažem sa zatečenim stanjem?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija