Jump to content

molim pomoć (prometna)


ejubito

Preporučene objave

u dopisu croatia osiguranja mi pisu :

u svezi vaseg odstetnog zahtjeva povodom prometne nesrece u kojoj je osteceno vase vozilo, obavjestavamo da je komisija za likvidaciju steta otklonila vas zahtjev kao neosnovan.

naime temeljom dokumentacije kojom raspolazemo utvrdili smo da nepostoji odgovorost osiguranika.

do navedene prometne nesrece doslo je do nedrzanja potrebnog razmaka kada se krece iza drugoga vozila, te je protiv vas podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka.

 

 

sto da radim sada!!

nisam kriv zato sto sam ja obilazio a ne sljedio vozilo s kojim sam se slupao.

nisam dobio nista od policije ni od suda

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zapisnik o očevidu ne dostavlja se vama već osiguravajućoj kući. A vi imate pravo na uvid u zapisnik.

Isto tako možete ga kao stranka dobiti u Policiji. Potrebno je dostaviti zahtjev i 20,00 kn biljega.

Također imate pravo na prigovor zbog otklona odštetnog zahtjeva.

Bilo bi dobro da osobno kontaktire službu šteta.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

najbolje bi bilo da nazovete policijsku postaju i raspitate se o stanju vašeg predmeta. oni vam tamo mogu reći i tko je naveden kao okrivljenik u zahtjevu za pokretanje prekr. postupka. ovisno o području gdje se nalazi sud, možda će proći i još tri mjeseca do poziva suda. stoga, ako vam je hića, nazovite prvo policiju, a ako vam kažu da je sve proslijeđeno sudu, onda nazovite sud. policija vam neće poslati niti zapisnik o očevidu, a niti zahtjev za pokretanje prekršajnog psotupka, jer to nije niti dužnosti a niti praksa. na vaše traženje zapisnik vam se daje.....pa, stoga,m telefon u ruke i nazovite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija