Jump to content

ovrha na kuću pod hipotekom


prvagir

Preporučene objave

pozdrav!!

situacija je ovakva: moje 2 sestre i ja smo vlasnice kuće u vrijednosti od oko 200 000€ na koju smo potpisale hipoteku našem ocu - on je korisnik kredita od 27 000€ a mi založni dužnici s kućom. čovjek je u cijelom razdoblju otplate kredita (5 god i 2 god počeka) uplatio samo 1 ratu i sada je sjela ovrha. zanima me da li postoji ikakva pravna mogućnost da 1 sestra i ja ostanemo izigrane bez svog dijela novaca u korist oca i druge još gore sestre? i, da li mogu tužiti za odštetu oca i "zločestu sestru" koja je prije 1,5god preuzela obvezu plaćanja kredita na sebe, a nije uplatila niti 1 ratu već naprotiv, stvorila je dodatne dugove? inace, ja sam tu hipoteku potpisala pod prisilom "zločeste sestre" i imam audio snimku na kojoj ona priznaje da me prisilila na potpis i na kojoj ujedno i potvrđuje da je garantirala da ako otac ne isplati taj kredit da će ga onda ona isplatiti. da li mi može na bilo koji način koristiti ta snimka?

puno hvala na savjetima!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija