Jump to content

Novčana stimulacija


Global

Preporučene objave

Molim savjet, naime, predložili su me za 30% stimulacije koja iznosi cca 2.000,00 kn, ali ja je ne želim primiti jer mislim da je nisam zaslužio, bar za sada i već su je uplatili na moj račun iako sam odbio da je želim primiti.

 

Molim Vas šta da radim i kako da napišem obrazloženje zašto mislim da je nisam, zaslužio već da samo radim svoj posao!

 

Molim Vas savjet koji bi mi pomogao da rješim neugodnu situaciju.

 

Pozdrav svima ! :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemojte se ljutiti i ja ću samo pitati...jel' to "stimulacija" koja znači da se od Vas očekuje nešto više od onog što je u opisu radnog mjesta? Da preformuliram....nešto preko reda, netko preko reda, da na nešto zažmirite, da nešto progurate....pa zato vi ne želite te novce jer niti ne želite prljati ruke? Jer to je onda već druga priča.... U suprotnom, ne mogu zamisliti da netko ne želi +2000kn na plaći....što je posrijedi, hm? Tu barem bez straha možete biti iskreni. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljudi što Vi brijete, kakav mito ili korupcija!?

Jednostavno sam za dobio stimulaciju kao nagradu za obavljen posao u zadnjih mjesec dana, npr. imam 100 prekovremenih u državnoj ustanovi, puno sam posal napravio i moja šefica me je predložila za stimulaciju, ali problem je da se ja ne osjećam dobro zbog te stimulacije jer mislim da sam samo svoj posao radio za koji sam inače i dobro plaćen.

 

U našem statutu, stimulacija je propisana i to je normalno, ali ponavljam, jednostavno mi je bed uzet, a iskreno mislim da sam je već odavno trebao dobiti, pa sam sad možda zbog toga ljut što je nisam prije dobio već sad, ne znam, možda je i to!

 

Pozdrav!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo napišeš za stimulaciju:

 

"....jer mislim da je nisam zaslužio...."

 

a onda:

 

"...a iskreno mislim da sam je već odavno trebao dobiti..."

 

Dakle, odbijamo iz inata? Posljedica: gubiš poštovanje poslodavca i eventualnu stimulaciju ubuduće. :pljesce:

 

I kakve to ima veze sa prekršajnim i prometnim pravom? :vrti:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Globale !

 

Vaše odbijanje novčane stimulacije neka poslodavac shvati kao Vašu skromnost , pa mu niti u ludilu ne pišite odbijenice u pisanoj formi u kojima bi mogli navesti povređenost zbog zakašnjelog priznanja .

 

Budite ipak dosljedni pa ukupan iznos donirajte humanitarnoj udruzi Krijesnica ili nekoj drugoj u svezi dobrobiti za djecu ,

te uplatnicu prezentirajte poslodavcu .

Mislim da će Vam ta dobrota otvoriti sva vrata , pa očekujte i brzo profesionalno napredovanje u firmi ,te poštovanje svih kolega i poznanika .

 

" Brojni su i raznovrsni načini na koje Krijesnica pomaže djeci i obiteljima suočenim s malignim bolestima. Krijesnica se ponosi transparentnošću trošenja sredstava i strogo namjenskim trošenjem donacija. Svi naši donatori mogu odabrati svrhu i način trošenja svog novca i dobiti detaljne financijske izvještaje za sredstva koja su uplatili."

Saznajte više na :

 

http://www.krijesnica.hr/dizajn/index.htm

 

 

 

Svoju donaciju možete uplatiti na žiro račun Udruge putem virmana ili internet bankarstva:

 

PRIMATELJ:

KRIJESNICA - udruga za pomoć djeci i obiteljima suočenim s malignim bolestima

Klaićeva 16, 10000 Zagreb

 

ŽIRO RAČUN:

2360000-1101481616

 

NAPOMENA!

Uplaćujete li Internet bankarstvom, na primjer putem sustava e-ZABA, pod model upišite 99, a pod poziv na broj možete upisati JMBG uplatitelja ako to želite.

 

Želim Vam odlično zdravlje i puno humanitarnog djelovanja !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija