Jump to content

susjed ne priznaje među


shile

Preporučene objave

Šta napraviti kad sujed ne priznaje među ?

Stvar je ovakva. Kupio sam građ. zemljište za koje je morala biti rađena parcelizacija - kupio sam jedan dio od velikog komada parcele. Odmah je napravljena i lokacijska dozvola, i svi sudsjedi su potpisali. Nakon nekog vremena sudjed s kojim graniči moje zemljište ustvrdio je da međa koju je izmjerio geodeta nije dobra iako je meni potpisao lokacijsku, te on sad tvrdi da on ore tu zemlju (nije građ. zemljište) za otprilike 1 m unutar mojeg zemljišta. To je izjavio nakon što su još neki ljudi kupili zemlju do mojeg dijela, a graniči i s njegovim. Da li moram biti u strahu da neću moći dobiti novu lok. dozvolu jer idejni plan će se mijenjati, i da li susjed ima pravo ne priznavati među jer on tak ore već godinama :-? ? Jer to bi značilo da svake godine on može zaorati jednu brazdu više i na kraju prisvojiti zemljište koje nije njegovo.

Usput, čovjek je izjavio da će na sudu (ako do toga dojde) tvrditi da je bio obmanut !

Hvala svima koji imaju kakav savjet?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija