Jump to content

Prevara usmenim ugovorom ???


pan

Preporučene objave

Potpisao ja ugovor sa jednom telekominikacijskom tvrtkom, putem trgovca, koji mi je usmenim putem priopćio da će do 6.mjeseca 2007. godine superbrzi internet biti i meni dostupan ako uzmem njihov proizvod. Pitam ja njega "Koliko brz ?", a on meni kaže "UAUUUU superbrzi, ja sam taj sustav probao u Zagrebu i stvarno je brz!"

Potpisao ja ugovor na dvije godine sa mjesečnom ratom telefona + internet 1gb za 150 kuna. Cijelo vrijeme imam superspori internet, a "surfanje" više liči na "ronjenje". Pošaljem ja nekoliko mailova toj telekomunikacijskoj tvrtki i oni mi vele u različitim razdobljima otprilike sljedeće :

1. Je biti će !

2. Neznamo kada !

3. Biti će do 31.10.2007.

4. Biti će, ali neznamo dali će biti dostupno i Vama (tj.meni) !?!?!?!? :-?

Posljednjih dana sustav je još sporiji, i uopće ne otvara neke stranice pa sam malo "neurozan"!!!

Eto, ja imam ugovor na dvije godine a moj upit je dali imam neka prava kao kupac, temeljem usmenog priopćenja trgovca, a na reklamama te tvrtke se i dalje reklamira superbrzi internet.

Namjerno nisam želio reći ime te tvrtke da nebi bilo ...................... neznam što već.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija