Jump to content

kasno marko na kosovo stiže???


beni

Preporučene objave

Evo problema, drugostupanjski vještak mi priznao profes. nesposobnost 30 rat 70 pstalo vodeći se stupnjem hrvi 30% - što ne bi smio.

Ja provjerim svoj zahtjev za priznavanjem hrvi i tamo sam naveo ptsp i f42 a oni mi priznali samo ptsp.

sada mi vještak f42 uzima pod ostalo a ne rat.

jesam li zeznuo jer se nisam žalio prvostupanjskoj za hrvi što mi nisu priznali i f42 koji je povezan s ptsp......?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko vam u postupku priznavanja statusa HRVI-a u izreci rješenja nisu odbili dio zahtjeva koji se odnosi na oboljenje F 42, ima se smatrati da vam to oboljenje nisu ni ocjenjivali. Prema tome, činjenica da u postupku priznavanja statusa HRVI-a nije uopće ocjenjivano oboljenje F 42, nije presudna da bi se navedeno oboljenje svrstalo kao bolesti koje nisu posljedica sudjelovanja u DR. Bitno je što vam se navodi u nalazima koji sadrže tu dijagnozu. Ako tamo stoji da je navedeno oboljenje posljedica rata, imate osnove za tužbu protiv drugostupanjskog rješenja HZMO-a, a u njoj se pozovite na te nalaze.

 

Međutim, ako su vam u postupku priznavanja statusa HRVI-a odbili dio zahtjeva koji se odnosi na oboljenje pod šifrom F 42, u tom slučaju situacija nije najpovoljnija za vas.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stanje je ovako 2005 podnosim zahtjev za priznavanje hrvi, navodim ptsp i anksiozni poremećaj f42.

1. stup. mi priznaje ptsp i status 30%

2. stup. to potvrđuje

 

podnosim tad zahtjev za mirovinu

vještak u 1. st. me odbija, pa se žalim

viši vještak priznaje mi prava i to rat samo ptsp jer su mo na komisiji za hrvi priznali samo to bez odbijanja f42

zato viši vještak čita nalaze i zapazi f42, gastritis, promjenu osobnosti i kaže "super ajd da to stavimo u ostalo tako da smanjim postotak" - nagađam

 

i sad mi je rat 30% kao i hrvi a ostalo što je usko vezano sa ratom 70%, psihijatar mi je poludio zbog tog pa sam ja trebao tješiti njega

i što sad rok je prošao ?

da li bi upalilo da navedem kako mi se f42 za hrvi nigdje ne spominje? ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisam se žalio na mišljenje višeg vještaka u hzmo jer se i ne mogu, samo na ustavni a to jeeeeee...

jedino me zanima da li sad ovi u područnoj daju novo rješenje pa da se žailim na njega ili idem na pogoršanje iako nije došlo do pogoršanja samo mi tad nisu priznali sve a ni ja sve nisam prijavio jer nisam ni imao pojma što moram prijaviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija