Jump to content

ugovori ZOO


tincha

Preporučene objave

imam jedno tipično kampanjsko pitanjce:

:-)

Koliko opsežno, tj. detaljno treba raditi II. dio ZOO-a - ugovori? Ja sam si nekak zaključila da je bitna kupoprodaja i doživotno i dosmrtno uzdržavanje... licence, ostave, građenja i slično nekak nemam volje ni pogledat a kamoli učiti... :-D

Pliz tell me da sam u pravu!???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vujo!

imam ti ja tih presuda mali miljon, al nisam ih još stigla ni pogledati, a kamoli razvrstati. Tak da nemam pojma kaj u biti imam. Imam jedan file tih presuda, ali ne znam koliko su stare i kaj tu vrijedi, pa se unaprijed ograđujem. napiši link pa ti bum ih mail-ala.

Kaj se tiče ugovora, tnx, ali to nije odgovor koji sam tražila :-D - rekla sam da neću druge ugovore raditi!!!!!!!

Ne, ozbiljno, zakaj je ugovor o građenju bitan? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tincha......

 

Ak bi mi mogla poslati presude na emajl maki_os@net.hr bio bih ti jaaaaako zahvalan..

 

Ispit se priblizava brzinom svjetlosti, pa da ih malo skicnem..

 

Za ugovore stvarno ne znam, ja sad vrtim po pitanjima, al gradjansko sam ostavio za kraj.. tj. da bude najsvjezije za ispit...

 

Drz'te se svi..

 

pozz.. :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ej tincha, daj pliz na mail mario@gumam.com

 

nemam ti pojma zakaj je ugovor o građenju bitan, ali vidim po starim pitanjima da ga dosta ispitivača pita (osobito dio o odgovornosti izvođača, to se mijenjalo u odnosu na stari zoo pa možda zato). i nemoj me ubit, ali pitaju ti i one neke trgovačke, tipa komision, a pogledaj i doživotno i dosmrtno uzdržavanje, barem razliku. nemoj me kaznit zbog loših vijesti :-( i pliz mailaj presude

;-) thanks

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja bih te malo dodatno ugnjavila ako nije bed, i zamolila da posaljes i meni na adresu: jasenka_maslek@net.hr, ako moze stat u inbox.

 

Hvala unaprijed.

 

Od posebnog dijela gradjanskog pogledaj obavezno Ugovor o ortastvu, jer se te odredbe primjenjuju supsidijarno na drustva osoba, pa nekad znaju pitat. Nauci par najbitnijih stvari o ortastvu, ne idi previse u detalje jer ionako ih se neces sjetit na ispitu.

 

Cula sam isto da ako si odvjetnicki vjezbenik znaju pitat ugovor o nalogu i ugovor o punovlašću, jer na tim se ugovorima u biti temelji odvjetništvo.

 

A cura koja je polagala u trecem mjesecu rekla mi je da je Damjanovicka pitala bankarske ugovore iz ZOO-a.

 

Znam da te ne tjesim previse, ali samo pogledaj te stvari da znas rec koju suvislu recenicu, ne opterecuj se previse.

 

Cini mi se sa slusanja da je najvaznije ne ostat sutat na postavljeno pitanje, to te full izbaci iz takta i ostavlja grozan dojam. :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

sad, nakon što sam prošla pismeni dio ispita (u ponedeljak je usmeni) moram vas sve ovbavjestiti da su presude koje ja ima teži šit. većina ih je trgovačko - i to sud u osjeku - kako praksa baš ije ujednačena, ne vjerujem im baš previše. Ali ljudi, nemojte se time zamarati! ako nemate vi, imat će zoher neko oko vas! svi se međusobno dijele i pomažu! presude, stvarno, su no biggy! :-)

što se tiče kaznenih presuda - u elektroničkom obliiku ih uopće nemam!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija