Jump to content

Party legalis-ACP


MirtaB

Preporučene objave

masya je napisao:

Možda da organizirate bus za dalmaciju i slavoniju!? :-P:zdero::cuga:

 

Ovo ti nije loša ideja!

Bus, piće i spavanje na klupici u parku (noći su još tople) nakon partija, i kava iz termosice sa plastičnim žličicama. :-D

 

Malo se šalim, ali tko zna, treba promovirati legalis i tražiti sponzore, pa onda možemo i buseve, i motele.., ma, što, osnivati ćemo podružnice!

Vidimo se...

 

:zivili::mase1:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Slavonci, koji su nam jako aktivni na portalu, se iz petnih zila trude da tamo dodjemo pa cemo probati prvo u krajeve gdje je najvece brdo - bundeva.

 

Onda smo vjerojatno opet u svjetskom sjedistu Legalisa, pa cemo odraditi, kako stvari stoje, Varazdin. Duzni smo to jednom clanu moderatorskog tima za beskrajan trud na portalu.

 

Nakon toga red Zagreba, red prsuta dalmatinskog (i obecani riblji specijaliteti u domu vrijednog moderatora s juga), red Zagreba, red prsuta istarskog, red Zagreba, pa malo moderu u gorice ... nastavite niz!

:-D

 

Ako imate kakav prijedlog za grad odnosno lokaciju ili klub u kojem bi voljeli vidjeti Legalis & ACP, javite urednistvu. Ljudi smo... ne?

:bananko::cuger:

 

Mislim, kad nece Muhamed brdu, onda ce brdo Muhamedu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne treba velika lova da se ljudi dobro provedu,a ideja za bus je došla sama po sebi kad sam vidjela rezultate ankete.Suprug mi je hrvi tako da često koristim forum o braniteljima i znam kako je teško ostvariti prava i da se uglavnom više nema nego ima ,a stvarno bi voljela da se tako nešto organizira :ideja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znamo mi to. I zato smo u startu najavili da cemo organizirati tulume i izvan sjedista Legalisa. Naravno, ako bude interesa medju vama za time.

 

Za sada, nazalost, ne mozemo ponuditi organizirani prijevoz jer bi to pojelo sav budzet koji Legalis ima, pa se nadamo da ce dolazak Legalis & ACP Partyja u neki, vama puno blizi, grad biti dovoljno dobra kompenzacija.

 

Moja je zelja da prvi iduci bude na redu Osijek. No treba prvo vidjeti kako ce proci ovaj prvi party pa ako sve bude ok, ocekujemo vase ideje i prijedloge za lokacije.

 

Jedino ako netko od ljudi kojima smo pomogli putem portala odluci donirati novac za to ili dati na koristenje budeve....

:skepticnovrtiglavom:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ane je napisao:

Moja je zelja da prvi iduci bude na redu Osijek. No treba prvo vidjeti kako ce proci ovaj prvi party pa ako sve bude ok, ocekujemo vase ideje i prijedloge za lokacije.

 

:skepticnovrtiglavom:

 

I moja veeeeelika želja da to bude voljeni grad na Dravi :-D

Pozdrav svima, vidimo se na slavonskom partijanju :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@neja

tako zestoku partijanericu odmah cemo ukljuciti u organizacijski odbor.

:-D:cager::zivili:

 

Vidim da anketa bas nije reprezentativna jer po njoj imamo za sada ljudi za dva stola bele. Jos je to daleko od prave belijade....

 

:-P

 

Usmenom predajom prijavilo se puno vise ljudi pa si lijepo pripremite novi spil karata, jer ce i dvadeset do asa u adutu biti malo kad ekipa navali!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Super! Vas ćemo bar lako prepoznati!

hehehe..

 

Ali budući da se broj opasno povećao, te već ulazimo u zonu rizika od stampeda u zatvorenim prostorima, ja predlažem, kako bi to izbjegli, da organiziramo natjecanje plesnih parova, nošenje jaja u žlici u ustima, skakanje u vreći, povuci-potegni i slične kulturne i fine oblike druženja, kojima je jedini cilj spriječiti da se mladež i starež oda alkoholu i anarhičnom ponašanju.

Vaše ideje su dobrodošle, a možete se poslužiti i kojom iz domaćeg reality showa!

 

:-D:-D:-D;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

I doista, svi pjevahu!!! I onako svi to znate, nema potrebe ponavljati. Drago mi je što je "Notarica" opet došla iz xx (s pravim naglaskom...)! Znači da nešto vrijedimo...

Pripremite se za ACP/Legalis V.3!!! Ista meta, isto odstojanje... Hvala svima koji su došli! :klanja::palac: :hvala:

 

P.S. Ime grada editirala notarica. Svi koji žele čuti specifični naglasak tog grada, mogu se sami uvjeriti na mjestu događaja broj 3. Vidimo se! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

ma još uvijek se derem i plačem, jučer sam sve priredila, i ja sam htjela nešto šljokasto (da ciiram Milku Babović) obući...čak sam i htjela zube oprati...

i grizlija sam nagovorila... :moli:

ah sudbino kleta...:-(

ma naći ću načina doći kad-tad...kad oni neće kod nas...doći ćem ja... :-D:mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

notarica je napisao:

Ane je napisao:

Neja, pa i bozicni legalis party je krasna prilika za prosetat sljokice...

;-)

 

Ili maškare..! :-D

 

nije baš velika razlika... :-P

 

sad krećem u hodoćašće po trgovinama, tražiti ću šljašteći materijal i kupiti onaj rajf sa zvončićima ...

božićni kažeš party...

ufff super :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Tko ne nauci, bolje da ne dolazi jer ce morati slusati reprizno dok naizust ne izrecitira najveci hit kuruza seta svakog partyja.

 

 

Sedam suza

Darko Domijan

 

Sedam suza isplakacu nocas

sedam suza pasce na moj dlan

one dodju kada nikog nema

one dodju kad je covjek sam

 

Pust je grad, gdje si sad

sedam dana zvao sam te ja

sedam noci bio sam bez sna

(2x)

 

Sedam suza kao sedam ruza

sedam suza nije malo to

zar u prazno opet ruke pruzam

kazi nesto, kazi bilo sto

 

Gledam u tvoje slike, pisma

svakog dana ima ih sve vise

pamtim rijeci sto si mi

govorila prije odlazka

breze se jos nece zazeleniti

a mi cemo opet biti zajedno

 

Sedam suza slanih kao more

sedam suza i u svakoj ti

cudne misli u meni se bore

dal' smo ikad voljeli se mi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 8 mjeseci kasnije...

pitanje za sve legalisovce... :-)

pošto je namjera da se održavanje Legalis & AC party-a nastavi i dalje, molim da, Vi kojima su isti i namjenjeni, ovdje date svoj doprinos u obliku dosdašnjih dojmova, pokuda ili pohvala, ali i mišljenja o obliku narednih party-a...

eto, pomognite svojim velikim iskustvom i znanjem, a da bi isti bili što bolji i posjećeniji... :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija