Jump to content

Donacije/sponzorstva za film


Scenarist

Preporučene objave

Stavio sam ovaj post pod trgovačko pravo, ali mi nitko nije ništ odgovorio. Možda onda spada ovdje? :-? Post je ovakav:

Pozdrav!

Nakon razgovora na par pogrešnih adresa, sjetio sam se ovog foruma, gdje sam već dobio korisne savjete.

Ja bih, na nekakav način, skupljao donacije/sponzorstva privatnih i pravnih osoba iz Hrvatske i inozemstva za svoj projekt: film za koji je nemoguće da ga snimi produkcijska kuća sama (hrvatska, naravno).

 

Pretpostavljam da će to potrajati, možda dvije-tri godine, dok ne skupim potreban iznos ili, zbog nezainteresiranosti donatora, ne odustanem. Kako ovo provesti najjeftinije i najlegalnije; točnije da nemam nekih velikih izdvajanja do vremena kad projekt ne realiziram? (tu sam mislio do vremena kad te donacije ne iskoristim, jer ih ne bi koristio uopće dok ne bih imao dovoljno za realizaciju projekta)

 

Jel je nužno otvoriti d.O.o. ili se može ovo napraviti na neki drugi način?

Bio bih zahvalan da me netko od vas zna uputiti kome da se obratim. (jel to knjigovodstveni servis, gospodarska komora, obrtnička komora, porezna ili tko već)

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija