Jump to content

Nisam se se žalio na kaznu a ni platio još?


tihca

Preporučene objave

Dobio sam kaznu za 0,91 promil alkohola i vožnju između 23h i 5h! 2000kn+500kn i sudskih troškova 190kn! još mi i moraju oduzet vozačku na 3mj. uz 3 boda

 

Bio sam lijen i nisam išao pisati žalbu pa mi je prošo rok od 8 dana!

 

1.Pitanje ako platim kaznu,jel mogu odmah drugi dan

SAMOVOLJNO odnijet vozačku u PU ili opet moram čekat rješenje?

 

2.pitanje,što se može dogoditi ako ne platim kaznu u roku od 15dana a onda ni u sljedećih 6 mjeseci prisilne naplate,nakon toga morao bi kao odslužiti zatvor od 9 dana,jel moguće dobiti zatvor u ovoj državi za takvo nešto?

 

molim pomozite jer mi je HITNO,molim pametne odgovore bez podsmjehivanjai ostalog nepotrebnog

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vozačka se nosi po pozivu policijske postaje, a možete ju i sami odnijeti, te će vam u istu upisati zabranu, i vratiti vam ju.

 

ako novčanu kaznu, koja je u iznosu u vašem slučaju od 2.500,00 kn ne platite u roku koji je predviđen, ista će se naplaćivati u poreznoj upravi 6 mj., ako ista prisillna naplata ne uspije u tom roku, novčana kazna zamijenit će se mjerom zatvora u trajanju od devet dana......

da, nažalost, u ovoj državi, sukladno čl. 45. zakona o prekršajima, neplaćena novčana kazna zamjenjuje se mjerom zatvora, u trajanju ovisno o iznosu novčane kazne, računajućči svakih započetih 300,00 kn kako jedan dan zatvora, s tim da najmanja mjera zatvroa ne može biti kraća od tri dana, niti duža od trideset dana.....

 

isto što je i rubens napisao, samo opširnije..... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija