Jump to content

sto nakon 3 godine strucnog studija?


zbunjena_

Preporučene objave

ovako, zadnja sam godina (treća) upravnog studija i studiram po bolonji...

 

svi spominju da se nakon zavrsetka studija, moze nastaviti skolovanje jos 2 godine ali ja nigdje ne mogu naci informacije o tome. Te bi dvije godine zapravo bile postdiplomski ili? zbunjena sam :-D

 

jos vise radi toga jer gdje god sam pogledala uvjete za postdiplomski, pise da se mora imati zavrsen pravni fakultet a ja nisam na pravu

 

:-?:-?

 

dal mi netko moze objasniti sto ja to tocno mogu upisati poslije 3godisnjeg strucnog studija upravnog prava??

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nakon stručnog studija nema dalje.

osim neke razlike ispita pa onad dalje.

 

nije soljenje pameti, ali nakon 3 god studiranja trebala bi biti spremna sama se snalaziti i biti samostalana, za to služi studij da te obrazuje, usmjeri ...

 

jesi li pročitala statut tvog fakulteta, pravilnik o studiranju, jesi li pitala u evidenciji studija, voditelja evidencijske službe....

 

vrijeme koje si potrošila na čekanje da ti netko servira odgovor je sasvim previše od onog koje je potrebno da to doznaš sama na matičnom fakultetu

 

kad je čovjek gladan nauči ga pecati, loviti ... ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gle, nemaju svi srecu da studiraju u velegradu i da imaju normalne uvjete studiranja. Studiram u gradu gdje jos nista kako treba nije ustrojeno, gdje ja imam vise informacija od ljudi koji rade na veleučilištu... Žalosno, al istinito. I naravno da sam provjerila sve moguce izvore informacija, ne bih ovdje pisala da nisam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija