Jump to content

općinska posla


borisc

Preporučene objave

poštovani!

općina u kojoj živim gradi kanalizacijsku mrežu. Odluka o uvjetima plaćanja mjenjana je nekoliko puta. Svi stanovnici općine sa prebivalištem dužim od 10 godina platili su umanjen iznos priključenja osim mene. Na moju žalbu općina se poziva na Odluku kojom je dano Općinskom vijeću diskreciono pravo da uz određene uvjete može odlučiti o umanjenju troškova priključenja.

Međutim po tom kriteriju uglavno nitko u mom susjedstvu ne odgovara postavljenim uvjetima iz te Odluke, a ipak im je odobren popust.

Time smatram da sam u odnosu na druge stavljen u nepovoljan položaj.

ima li tko kakvu ideju što poduzeti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ispričavam se na pomutnji.

greškom sam to objavio u djelu prava branitelja, iako imam status branitelja, ali kažu mi da ta općina nije izglasala da branitelji imaju povoljnjiji status u ovom pitanju. Poslije sam to pokušao izbrisati, ali nisam uspio te sam tekst ponovio u upravnim poslovima.

Moj je status isti kao i kod drugih "stalno prebivalište u navedenoj općini zbrojeno duže od 10 godina.naime radi se o kući u kojoj sam odrastao , išao u osnovnu školu i u kojoj su živjeli i umrli moji roditelji.Ja jedno vrijeme nisam bio tamo prijavljen jer sam bio ( poslovno) odsutan ali sam se ponovo prijavio nakon smrti roditelja.

Smatram da su povrijeđena moja ustavna prava i da se općina prema meni odnosi na drugačiji način nego prema ostalima.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija