Jump to content

ugovori o prijevozu u cestovnom prometu


ele

Preporučene objave

Ovo pitanje kao i zastaru trazbina je pitao Sucevic (kolega je polagao u 10. mj. prosle godine)

E sad, u starom zakonu iz 1996. postoje poglavlja i o ugovorima i o zastari. medjutim, prelistala sam novi zakon iz 2004, bez detaljnog iscitavanja, i nisam nasla ni ugovore ni zastaru. Barem nema poglavlja s takvim naslovima.

 

jel zna netko sto bi bio odgovor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

postoji Zakon o prijevozu u cestovnom prometu (NN 178/04, 48/05, 151/05,111/06) kojim su uredeni uvjeti i način obavljanja djelatnosti prijevoza putnika i tereta u unutarnjem cestovnom prometu, pružanje kolodvorskih usluga, prijevoz za vlastite potrebe i sl.

 

mozda se pitanje na to odnosi..nadam se da sam pomogla..pozdrav! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Casper, ne znam. Pitanje je glasilo ugovori o prijevozu u cestobvnom prometu i zastara.

Ja zakon procesljala nisam. Prelistala da, a ako me sjecanje ne vara jedan je kolega istu stvar vec bio pitao jer je isto trazio i nije nasao u novom zakonu, ali je odgovor dan iz starog zakona u kojem tocno pisu podnaslovi za ugovore i zastaru trazbine.

 

Ima li netko tko je odgovarao/ slusao nedavno Sucevica a zna sto bi bio pravi odgovor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija