Jump to content

Odvjetnica Sanja Artuković - hitno


anonimno

Preporučene objave

  • 4 mjeseci kasnije...

Samo sanjaj o Sanji ...Kad bus dosel na njezinu razinu , ti budi "opak i frustriran" , a uz to i dobro placen :-D

je napisao:

ne znam baš o kakvom jalu je riječ i zašto bi netko bio jalan evo i ja sam znam da je riječ o teškoj osobi koja naprosto uživa u tlačenju naročito sebi potčinjenih i da joj se treba jaaako ulizivat. bit će da je prethodnu poruku i napisao tako nekakav lik opa. nekakva osoba. bye

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oyga... mozda ne bi bilo zgorega kad bi starije kolege koje su vec prosle sito i reseto po tim raznim odvjetnickim uredima, da sastave neku mini-top listu, koji su to na kraju najpozeljniji a koji najnepozeljniji? mislim, jasno da je sve nakraju stvar nekakvog osobnog dojma, ali se mora primjetiti da o nekim odvjetnicima puno vise ljudi ima negativno nego pozitivno misljenje? hvala kolege!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

na njezinu razinu??? ne hvala, ne bi volio bit pun love a tako malo zadovoljstva.Odnosno, da mi je zadovoljstvo čamit u uredu od jutra do sutra.Al očito neki u ovom poslu previše zabriju na pohlepu i lovu a onda si još umisle da su ne znam kaj i postanu bezobzirni smradovi.

 

"bezobzirni smradovi" ???

fino , fino ...tako zoves S.A. ? il samo hoces dokazati koja je tvoja razina

 

Nemres se previse zamarati, od jutra do sutra da camis, ne bus se previse obogatio , niti dobio musterije sa takvim stilom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dragi, kad bi ti malo pogledao stil tih mušterija iznutra a ne tako isprazno izvana onda bi valjda cijenio i neki drugi tip ljudi u ovoj branši, al šta se može pokondirane tikve uvijek postoje. By the way ne znam zašto si takav odvjetnik sanje i naspadaš mene. Ja samo iznosim ono što o dotičnoj misli pol grada i pol suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bas si ridikula

je napisao:

Dragi, kad bi ti malo pogledao stil tih mušterija iznutra a ne tako isprazno izvana onda bi valjda cijenio i neki drugi tip ljudi u ovoj branši, al šta se može pokondirane tikve uvijek postoje. By the way ne znam zašto si takav odvjetnik sanje i naspadaš mene. Ja samo iznosim ono što o dotičnoj misli pol grada i pol suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija