Jump to content

skripte na jednom mjestu...


malena22

Preporučene objave

  • Odgovora 382
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

Molim poštovane kolegice i kolege dobre volje da mi daju savjet s kojih stranica je najbolje skinuti pročišćene tekstove zakona za učenje pravosudnog ispita i molim da mi pošaljete na moj mail manuelko@net.hr najnovije skripte za učenje pravosudnog ispita i primjere presuda građanska, kaznena i od treće pisane radnje što imate.

Unaprijed zahvaljujem svima i molim da mi što prije odgovorite kako bi što prije počela sa učenjem! Veliki pozdrav svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Drage kolegice i kolege i ja bi također zamolila ako netko ima nove skripte po kojima je dovoljno učiti (naravno uz zakone) i šprance za presude ali i pitanja po kojima bi bilo dobro učiti da mi proslijedi na mail ivanamajic26@gmail.com

Ako je nekome potrebno ja imam nekoliko skripti ali su starijeg datuma od prije 2 do 3 godine ali ako netko želi možete mi poslati pm da proslijedima na mail kome su potrebne.

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

poštovani kolege, počeo sam rad na skriptama sastavljenim po pitanjima za pravosudni ispit iz 2010. za sada je gotovo Obiteljsko, u dogledno vrijeme dolaze skripte iz svega ostalog osim iz GPP-a i GP-a, pa ću ih ovjaviti na jednom mjestu na primjereniji način. ako sam sve dobro odradio ovaj link bi trebao funkcionirati.

 

http://rapidshare.com/files/406616375/SKRIPTA_OBITELJSKO_PRAVO.doc

 

molim da stavite reply je li link ok.

 

pozz i sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

lijepo molim kolege da mi pošaljete SVE šta imate od skripti za pravosudni. šta god imate dobro će mi doći jer polako me hvata panika od svega.

unaprijed zahvaljujem svima i obećajem da ću sve šta dobijem a korisno je draga srca proslijediti dalje svima nama (jadnicima!) koji smo se uhvatili ovog posla.

skripte molim vas šaljite na

bibone@net.hr

 

 

VEEELIKO HVALA!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

dragi kolege samo sam vam htjela reci da u jackalovoj skripti trgovačkog prava pod pitanjem 169.posljedice otvaranja stečajnog postupka, nedostaje odgovor vezan uz prijeboj pa si to pogledajte iz zakona. također sam primjetila da se u skripti, kao i u nekim pročišćenim tekstovima, kao tijelo d.d.-a navodi "nadzorni odnosno upravni odbor". mislim da je to zapravo nadzorni odbor a ovo "odnosno upravni" valjada želi naglasiti da se odredbe o nadzornom u većini primjenjuju i na upravni...

inače svaka čast svima koji su se potrudili sastaviti i objaviti skripte, iako ja učim uglavnom po zakonima neke su mi bile stvarno korisne!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rjecanka je napisao:

dragi kolege samo sam vam htjela reci da .... također sam primjetila da se u skripti, kao i u nekim pročišćenim tekstovima, kao tijelo d.d.-a navodi "nadzorni odnosno upravni odbor". mislim da je to zapravo nadzorni odbor a ovo "odnosno upravni" valjada želi naglasiti da se odredbe o nadzornom u većini primjenjuju i na upravni...

inače svaka čast svima koji su se potrudili sastaviti i objaviti skripte, iako ja učim uglavnom po zakonima neke su mi bile stvarno korisne!

 

Ne može se pod nadzornim, odnosno upravnim odborom misliti samo na nadzorni odbor nego je upravo kako piše u zakonu. Ovo budući da d.d. samo bira hoće li imati upravu i nadzorni, odnosno upravni odbor ili upravni odbor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Pozdrav ekipo,

evo ja sam nova ovdje i spremam se na učenje pravosudnog. Obzirom da imam klinca krećem na učenje malo ranije jer se bojim da će mi falit vremena..pretpostavljam da ću stići tek za 9.mj.

Molim Vas ukoliko mi možete na mail poslati sve što imate od literature za spremanje ispita...sve što pošaljete dobro će mi doć...

Najljepše se zahvaljujem !

 

Moj mail: andreakgrdic@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

marninho je napisao:

lijepo molim kolege da mi pošaljete SVE šta imate od skripti za pravosudni. šta god imate dobro će mi doći jer polako me hvata panika od svega.

unaprijed zahvaljujem svima i obećajem da ću sve šta dobijem a korisno je draga srca proslijediti dalje svima nama (jadnicima!) koji smo se uhvatili ovog posla.

skripte molim vas šaljite na

bibone@net.hr

 

 

VEEELIKO HVALA!!!

 

Drage kolegice i kolege, molim Vas da i meni sve navedeno pošaljete na e-mail karlapandzic@ymail.com,

Hvala!!! ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svim kolegama na forumu-)

 

Imam veliku zamolbu da mi netko pošalje skriptu iz Trgovačkog prava (s novim izmjenama) i EU na pavao-debris@net.hr.

 

Ne mogu se baš dobro snaći na forumu, pa ljubazno molim i da netko stavi link na ažurirana pitanja koja su ovdje objavljena.

 

Hvala puno-))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Ja zapravo većinom ponavljam, jer sam već imala period učenja, pa stanku...(no, dosta je "ostalo u glavi :-D ), ipak, ako netko ima skriptu od Garačić bila bih mu zahvalna (nikako do te skripte, a voljela bih ju proći iako Kazneno najviše štrebam :-o)...dobro bi mi došle i neke druge, no ne želim biti dosadna...bila bih zahvalna i za ovu. Ako netko pak treba neki drugi materijal, neka se javi...svi smo u istoj situaciji, pod stresom i mislim da si moramo jedni drugima pomoći...pa to je kolegijalno, zar ne?!?

Hvala unaprijed i pozdrav :-) Moj mail je idjambrek88@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Imam neku skripticu iz Trgovačkog, čak i nije velika, no dobila sam ju od kolege na slušanju kao fotokopiju. Rado bih i ja vidjela je li to uistinu sve jer kad pogledam kompletno gradivo iz Trgovačkog, nekako mi se ta skriptica čini premala. Tako da ako netko ima nešto iz Trgovačkog i ja bih mu bila zahvalna pa prosljedila dalje. Što se tiče GPP-a (s kojim se upravo mučim, ali nije tako teško kad se "ufurate" trust me :namiguje: )imam samo onu veliku, no ja si ju skratim i učim samo ono što vidim da je bitno. Dakle ima li netko nešto iz Trgovačkog? Ponoviti ću mail: idjambrek88@gmail.com

:hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Bok,

 

Kolege i kolegice, kako se može nabaviti knjiga iz EU, Čapeta,Rodin???? Molim vas ako je netko ima skinutu da mi ju proslijedi na mail zrinka3006@net.hr

Više se ne može skinuti s neta,pa eto ako je netko napravio ranije molila bi da mi ju proslijedi, ili ako znate di ju nabaviti javite....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

MTP je napisao:

Draga kolegice/kolega,

Vidjela sam po postu da smo u istoj gabuli ... i ja idem u 11. Barem sam za sad hrabra. Molim te pomoć, da li postoji popis pita ja koji se isptuju na pravosudnom? Ako da kako do njega. Završavam kazneno pa me hvata panika. Mika

 

 

Kolega/kolegice, evo i ja sam od onih što izlaze u 11 mj., i polako me hvata panika, uglavnom tražim pouzdanu skriptu iz trgovačkog i upravnog, pa ako netko ima molim poslati na mail adresu marijana58@yahoo.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

ljudi,ja idem na ispitni rok u 1.mjesecu 2012.,pa Vas molim za par info: treba li kp učiti po predavanju sutkinje garačić ili je ok i ona druga skripta ne legalisu? Polažem li na roku u 1.mj. novi ZKP u cijelosti? i molim da mi pošaljete provjerenu literaturu-što kraću:-). Mail: riba.ribi@yahoo.com hvala unaprijed!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Ljudi,bok!! Ja također izlazim na ispitni rok u 1.mj.2012., pa Vas molim,molim na treću da mi pošaljete provjerene skripte( a što kraće-nadam se da nisam prezahtjevna:-) iz novog ZKP-a, novog ZPP-a i ako imate novi Ovršni...mail: riba.ribi@yahoo.com. Odgovor kolegici za upit po kojem ZKP-u uče oni koji izlaze na ispit u 2012-novi ZKP!!-zvala sam min.pravosuđa..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav :)

Vidim da tu svi ostavljaju mailove i mole skripte.

Ja imam hrpu skripti koje sam nakupila od svuda ali neznam sta valja a sta ne, niti kada su skripte sastavljane (radi izmjena).

Kako bi bilo da se u jedan topic uploadaju skripte pa si svako moze skinut umjesto mejlanja? Postoji takav topic sa skripta koje je napravio jedan forumas ako se ne varam 2010. ali mozda da sad imamo novi?

 

Ja sam npr napravila skriptu za nasljedno - nije puno ali barem je po zakonu :) Mogla bi ju uploadad bez prob...

Sad "radim" kazneno materijalno i imam par skripti ali nemam pojma koja je dobra. Pitanje za kolegicu koja je uspjela nabavit skriptu od garacicke jel ta pocinje sa nacelom zakonitosti pa je onda uokviren i obojan sivo naslov pet osnovnih zahtjeva?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Kolegice, uzmite zakon i pitanja, i sami si napravite skripte. Savjetujem Vam zbog promjena u pitanjima iz Ustava, EU i organizacije....mijenjana su neka pitanja iz radnog i uprave....a pošto je na snagu stupio novi zakon iz uprave pretpostavljam da će na sljedećim rokovima biti pitanja iz novog zakona.Iz KPP-a su također neka nova pitanja kojima bi trebalo dopuniti skriptu.Iz gpp-a treba neka pitanja dopuniti novim izmjenama.Trgovačko i građansko ostaje jednako...tu nema izmjena....bar mislim :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija