Jump to content
Sign in to follow this  
john_doe

.

Preporučene objave

to više nije porodiljni dopust, već dopust za njegu djeteta sa posebnim potrebama...i obično se produljuje do treće godine djetetovog života, pod uvjetom da su oba roditelja zaposlena, a i liječnik odnosno fizijatar koji je dijagnosticirao daj sindrom bi trebao na povijesti bolesti upisati da je potrebna pojačana njega djeteta (obično majke, a ako ne valjda to može i otac, morate provjeriti)...

raspitajte se u vašem centru za socijalnu skrb, gdje dobijete zahtejv (a isti možete kupiti u narodnim novinama), i kopirati svu dokumentciju od djeteta....povijesti bolesti (ali i rodni list, i čini mi se domovnica)..

kad centar to zaprimi, onda ćete dobiti poziv za komisiju, gdje će dijete bili pregledano od strane liječnika i psihijatra, te ćete dobiti nalaz....u kojem bi trebalo stajati da djetetu zaista treba njega roditelja.

a nakon toga usljeđuje rješenje od czss...

na temelju kojeg imate pravo na naknadu u iznosu od 2000,00 kn, plus na temelju tog rješenja imate pravo i na pojačani dječji doplatak u iznosu od 830,00 kn. (pišem vam ovo jer sam prošla tu proceduru i sve mi je odobreno)...ako imate kakvih pitanja, slobodno na pm...

pozdrav

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show

• Napravi novi...