Jump to content

Student starac


ZELJAC

Preporučene objave

Ne znam što će Vam drugi savjetovati, ali ja Vam mogu iz vlastitog iskustva reći da:

 

1. studiranje je UVIJEK dobra odluka, bez obzira na to u kojim godinama bili!

 

- na mom fakultetu je bilo ljudi koji su, na mojih 30 godina imali dovoljno godina da mi budu roditelji,

- kad već imate radnog iskustva, bez obzira da li je u struci koju namjeravate studirati ili ne, lakše Vam je i na faxu jer jednostavno neke stvari već iskustveno znate

 

2. vjerujte mi, dobiti ćete onako neki novi polet zbog nečeg novog što radite

 

3. ako ćete imati dobru ekipu, kao što sam imala ja, ostati će Vam kao oslonac nakon faxa, proširiti ćete mrežu poznanika u istoj stuci što se može pokazati jako zahvalnim u nekim situacijama.

 

4. i na kraju krajeva, danas morate ostati konkurentni, da ne velim onak banalno- danas već svi imaju fax....

 

Ja sam studirala i u vrijeme kad sam radila po cijeli dan, bila umorna užasno, pa učila preko vikenda i noću i svakako, bilo je i žutih minuta kad sam mislila "Šta je ovo meni trebalo", ostala bez posla, završila fax, našla bolji posao, bilo je svačega , naravno...ali, vjerujte mi, ne bi to iskustvo mijenjala za ništa. Najbolje utrošeno vrijeme u mojem životu.

 

Samo hrabro!

( I da ni slučajno niste slušali neke oko sebe koji će se sigurno naći pametovati i uvjeravati Vas da je to loša ideja i da nema smisla. I to najvjerojatnije oni bez faxa. Čista zavist.)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija