Jump to content

15 godina se sudim sa Slovencima, bez uspjeha


masej

Preporučene objave

ja neznam dali ću taj problem ikada i riješiti.

Rastala sam se od Slovenca 1994 u Njemačkoj jer tamo i živimo oboje. Kuću što smo zajedno napravili u Sloveniji za vrijeme braka (17g.) poklonio je njegovoj vanbračnoj kčeri, da meni nemora ništa dati. Bio je sam upisan u zemljišnoj knjizi. Već sam promijenila više odvjetnika, a sada imam jednu odvjetnicu, ali je i ona kao i svi drugi na njegovoj strani što je on Slovenac, a ja Hrvatica. Prije 14 dana sam bila opet na naspravi, nadala sam se da će ta odvjetnica malo bolje otvoriti usta, ali nazalost, kada je rekla da sam ja isto bila zaposlena i imala dijete, te radila kućne poslove da ne nabrajam, sudac ju je prekinuo i rekao da sam ja to radila za krevet. Šta sam sada doživjela na sudu, oni nisu normali. Nudili su mi neku oštetu od 4.000.- Euro. Naravno da sam odustala jer mi pripada pola kuće.

Imam jednu sudsku odluku od 1994 da mi mora pola kuće u roku od 15 dana isplatiti. Danas ta sudska odluka je nevažna, ja neznam ni zašto. Oni samo kažu, tak je to.

Šta da radim?

28.12.07 su odmah napravili termin za sljedeću raspravu.

Zahvalna za odgovore.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija