Jump to content

Zaklada Ana Rukavina


zerjav

Preporučene objave

Draga Ane ,

Dragi Zexe ,

Drage moderatorice i dragi moderatori Legalisa ,

Drage urednice i dragi urednici Legalisa !

 

Draga Gazdarice Svemira ,

Dragi Gospodare Svemira ,

Drage čelnice i dragi čelnici Legalisa !

 

BRAVO !

 

Oduševljen sam Vašom humanom odlukom da prvi oglas bude o Zakladi Ane Rukavine .

 

Iskreno se nadam da će to biti nepisano pravilo Vaše oglašavačke politike , a čime ćete još više oplemeniti dragi nam Legalis .

 

Obično sklepam prigodnu pjesmicu , no ovaj put ću citirati dio iz zaključane objave : " blagoslov ili anatema " , a gdje su i stihovi drage Zvrke , nastali u njenom velikom i toplom srcu :

" Bez konzultacija s prijateljima a uz ponovno citiranje Zvrkinog slogana :

 

 

"činiti dobro mi je najveće blago.

Mojoj sreći nema kraja,

kad vidim da nas dobrota spaja !

 

 

slobodan sam predložiti naš prvi zajednički prijedlog .

Bilo bi nam drago da se na početnoj strani legalisa formira stalni humanitarni kutić gdje bi se objavljivale poruke kao ova koju ću sad s veseljem objaviti :

Zagreb, 1. lipnja 2007 - Svi građani koji žele pomoći radu Zaklade Ana Rukavina ......."

 

Zaklada Ana Rukavina ima novi broj telefona za donacije. Pozivom iz fiksnih i mobilnih mreža na broj 060 9012 možete donirati 6,10 kn (PDV uključen).

 

Svima želim odlično zdravlje i humanitarno djelovanje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Udruga Legalis i Hrvatski pravni portal Legalis.hr besplatno oglasavaju i promoviraju rad Zaklade Ana Rukavina. I to nije neki ekskluzivitet jer mi i osobno i kao uduga inace radimo na projektima humanitarnog karaktera i doniramo slicne akcije, samo sto to nikada nismo javno objavljivali na Legalisu. Mozda smo trebali.

 

U rasporedu nasih prihoda humanitarno djelovanje je jedna od stavki.

 

Legalis ce pozvati sve korisnike da se pridruze akciji i doniraju Zakladu Ana Rukavina. Postavljanje bannera, uz suglasnost Zaklade, prvi je korak.

 

I mi vama zelimo odlicno zdravlja. Cak i kad nemate rimu za nas. :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija